Wilanów 53m², 4 pokoje, Medium

Strona główna » Wybrane Realizacje » Wilanów 53m², 4 pokoje, Medium
Drukuj Drukuj

Poszukiwania idei projektowej rozpoczęły się gdzieś pomiędzy tymi stylami.

Chcąc stworzyć komfortowe mieszkanie z własnym charakterem, sięgnęliśmy po tradycyjne materiały budowlane, takich jak drewno, cegła czy beton, które dzięki współczesnej interpretacji i zbalansowanemu zastosowaniu zapewniają pożądany efekt.

Mieszkanie przeznaczone jest dla młodych, aktywnych, otwartych na świat i towarzyskich osób. Również „otwarta” i zapraszająca gości do miłego spędzania czasu jest prezentowana przestrzeń.

Centralnym miejscem mieszkania jest otwarta kuchnia, która dzięki rozrzeźbieniu przestrzennemu zachęca do koncentracji uwagi. Mieszkanie ma bardzo czysty podział na strefę dzienną i nocną z konsekwentnie zaaranżowana łazienką. Wszystko ma tu swoje miejsce, a to czego nie trzeba pokazywać jest w miarę możliwości ukryte.

Oderwane od ścian sufity podwieszane z efektownymi doświetleniami, podkreślają wysokość mieszkania jak również wydobywają walor z zastosowanych materiałów.

Projekt powstawał przy bardzo dobrej współpracy z klientem, który w wielu aspektach zostawił nam wolna rękę, co ma niewątpliwe odzwierciedlenie w jego spójności.

POWRÓT DO REALIZACJI

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl