Projekty wnętrz mieszkań

Szanowny Kliencie!

W trosce o Twoją wygodę, finanse i bezpieczeństwo inwestycji firma Deco Nova
proponuje opracowanie wykonawczo – projektowe dla całego Lokalu.

Pełny projekt indywidualny – co wchodzi w jego skład?

Projekt zawiera do 3 koncepcji układów funkcjonalnych wnętrz na rzutach (przedstawiane kolejno klientowi).

Po wybraniu konkretnej propozycji układu klient otrzymuje jej pełne rozwinięcie, tj.

 • rzut aranżacyjny wnętrza,
 • wizualizacje wszystkich pomieszczeń (bez garderoby, schowków i korytarzy, jeśli są),
 • rzuty przebudowy ścian działowych wewnątrz,
 • rzuty sufitów, wraz z zaznaczeniem układów świetlnych,
 • rzuty posadzek, razem z kierunkiem układania (jeśli drewno/panele),
 • pełny projekt zmian elektrycznych,
 • pełny projekt zmian hydraulicznych,
 • projekt przebudowy instalacji grzewczej (jeśli będzie przerabiana),
 • projekt rozmieszczenia wszystkich mebli, sprzętu AGD RTV oraz urządzeń sanitarnych w łazienkach,
 • rysunki rozwinięć wszystkich ścian (rzuty boczne), na których prowadzone będą jakiekolwiek prace (malowanie, glazura itd.),
 • projekt kuchni,
 • projekt łazienek,
 • projekt wszystkich szaf wnękowych oraz pozostałych mebli pod zabudowę,
 • zestawienie drzwi, stolarki itd.,
 • wykaz proponowanych mebli z oferty Deco Nova oraz pakietów dodatkowych (audio-wideo, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe).
projekty mieszkań i apartamentów
projekt mieszkania

Jaki jest koszt i czas realizacji kompleksowego projektu mieszkania?

Na końcową cenę wpływa metraż projektowanej nieruchomości. Koszt wynosi 229 zł brutto od każdego m². Cena ta może być niższa w przypadku rezygnacji inwestora z wizualizacji 3d, pracujemy wtedy na modelu i koszt projektu wynosi 189 złotych za metr.

Pierwszą transzę w wysokości 50% pobieramy po podpisaniu zamówienia na projekt wnętrza mieszkania, apartamentu lub domu, drugą po akceptacji wizualizacji 3d lub modelu.

Nigdy nie zdarzyła nam się sytuacja, że zakres projektu (koncepcje aranżacyjne, czy wizualizacje) był niewystarczający dla inwestora. Wychodzimy też z założenia, że projekt wnętrza jest niezbędny ale najistotniejsze jest wykończenie, które dla nas ma także największy priorytet.

Ponadto dla współpracujących z naszym biurem inwestorów mamy specjalny bonus. Do każdego zakupionego projektu zapewniamy bezpłatnie odbiór lokum!

Ile trwa realizacja projektu lokum? Czas naszej pracy dzielimy na trzy etapy. Inwestor otrzymuje:

1. Koncepcje układów funkcjonalnych – w ciągu 14 dni od dnia zaksięgowania wpłaty w wysokości 50% wartości zamówienia.

2. Wizualizacje – pierwsze propozycje w ciągu 14 dni od dnia zaakceptowania jednej, konkretnej koncepcji układu funkcjonalnego przez klienta. Dalej pracujemy już bezpośrednio z klientem, na bieżąco nanosimy ewentualne poprawki i koncepcje.

3. Projekt wykonawczy, z rysunkami technicznymi – w ciągu 14 dni od akceptacji wszystkich proponowanych wizualizacji.

PROJEKT PRZEKAZUJEMY WYDRUKOWANY W TECZCE, WRAZ Z PLIKAMI NA PAMIĘCI USB!

Zapraszamy do kontaktu w kwestii realizacji projektu. Pierwsze spotkanie, na które się umówimy w dogodnym dla Ciebie terminie, nic nie kosztuje!

FAQ – najczęściej pojawiające się pytania, dotyczące projektu lokum

1. Dlaczego oferujecie aż 3 koncepcje układu wnętrz?

Zazwyczaj inwestor, spotykając się z nami, od razu przedstawia nam swoją wizję wymarzonego domu. Inspirację stanowią wnętrza, znalezione na Pintereście czy we wnętrzarskich czasopismach. Rozmawiamy na temat tego, jakie rozwiązania będą optymalne. Na podstawie preferencji klienta powstaje pierwsza koncepcja.

Kolejna – to nasza wizja tego, jak mogłoby wyglądać mieszkanie. Tworząc ją, bierzemy naturalnie pod uwagę oczekiwania klienta w kwestii konkretnego stylu aranżacji.

Ostatnia koncepcja stanowi natomiast połączenie dwóch pierwszych.

Z tych trzech ostatecznie wybierana jest jedna, na podstawie której realizujemy dalsze prace projektowe.

2. Czy wizualizacje będą zgodne z tym, co później zobaczę w gotowym mieszkaniu?

Tak! Będąc w już gotowym lokum, wykonujemy zdjęcia z takim widokiem, jaki wcześniej stworzyliśmy na wizualizacji. Zestawiamy ze sobą te dwa obrazy. Następnie pokazujemy je klientowi. Zwykle nie jest on w stanie stwierdzić, co jest graficznym przedstawieniem koncepcji w 3D, a co realnym zdjęciem! Świadczy to o tym, jak realistyczne są przygotowywane przez nas wizualizacje i jak starannie oddajemy je później, realizując już projekt.

3. Co da mi wybranie mebli z oferty Deco Nova – nie lepiej, żebym wybrał/wybrała je samodzielnie?

Jeśli chodzi zakup mebli, decyzją klienta jest to, czy potrzebuje w tym naszego wsparcia. Jednak zamówienie tych, wykonywanych na wymiar przez sprawdzone firmy i przy współpracy z projektantem, pozwala uniknąć wielu problemów. Dobór mebli ma szczególne znaczenie w pomieszczeniach mało ustawnych – np. tam, gdzie mamy do czynienia ze skosami sufitowymi, wnękami itd. Szafy, szafki oraz półki zrobione na zamówienie optymalnie zapełniają taką przestrzeń i są idealnie dopasowane do pomieszczenia. Ich funkcjonalność oraz styl dostosowujemy oczywiście do wymagań zamawiającego. Rzecz jasna, nie upieramy się, że całość umeblowania musi być zrobiona na wymiar. W wielu pomieszczeniach – np. w sypialni – gotowe produkty meblarskie również dobrze się sprawdzą. Wszystko zależy też od tego, jakim budżetem na daną chwilę dysponuje klient i czy chce zainwestować w spersonalizowane rozwiązania.

4. Czy decydując się na spotkanie z projektantem, muszę od razu podpisywać umowę na projekt?

Pierwsze, bezpłatne spotkanie, ustalane w dogodnym dla obydwu stron czasie, nie zobowiązuje inwestora do niczego. Jest to konsultacja wstępna, pozwalająca zorientować się w kwestii oczekiwań klienta i możliwości realizacji jego wizji. Podczas takiej rozmowy przedstawiamy swoje pomysły i sugestie. Od razu jasne jest, co jesteśmy w stanie zrealizować – mając na uwadze potrzeby oraz budżet inwestora. Jeżeli po tym spotkaniu stwierdzisz, że jesteś gotów/gotowa na współpracę – dopiero wtedy nastąpi podpisanie zamówienia na przygotowanie projektu lokum.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy!

 

Link do: