Na chwilę obecną, nie prowadzimy tego typu prac, do odwołania!

Odświeżanie mieszkania: malowanie i prace remontowe - Warszawa i okolice

Planujesz wynajem lub sprzedaż mieszkania? Odnowienie wnętrza to prosty sposób na podniesienie atrakcyjności wnętrza i wartości lokalu. Malowanie ścian i uzupełnienie ubytków pozwoli szybko i niewielkim kosztem odświeżyć aranżację. Dodatkowo nasza ekipa wykona nieskomplikowane prace remontowo-naprawcze, także te związane z elektryką czy hydrauliką. Nie musisz szukać kilku ekip i ponosić kosztów związane z ich dojazdem.

W Deca Nova stawiamy na kompleksowość usługi odnawiania mieszkania. Zadbamy o Twoje ściany wygładzając je i uzupełniając ubytki. Doradzimy w doborze kolorów i pomalujemy przestrzeń Twojego mieszkania. Z nami wnętrze Twojego starego mieszkania zyska odświeżony wygląd i modną aranżację. Za całość przeprowadzonych prac odpowiadać będzie jedna, solidna ekipa.

Odświeżenie mieszkania - na czym polega?

Odświeżenie mieszkania to niewielki remont, który warto przeprowadzać raz na kilka lat, aby utrzymać mieszkanie w dobrej kondycji. Mało inwazyjne prace remontowe pozwalają szybko uzupełnić ubytki i naprawić drobne zniszczenia wynikające z codziennej eksploatacji lokalu, zanim staną się poważniejszymi problemami. To także sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu modnego oraz stylowego charakteru. W zakres prac związanych z odnowieniem mieszkania najczęściej wchodzi malowanie ścian, przyklejanie listew, lifting ościeżnic, uzupełnianie ubytków oraz drobne prace naprawcze, w tym elektryczne i hydrauliczne. Całość powinna być poprzedzona gruntowną inwentaryzacja każdego pomieszczenia oraz dokładnym określeniem oczekiwań zleceniodawcy.

Odnawianie mieszkania - dlaczego warto?

Wynajem mieszkania lokatorom wiąże się z codzienną eksploatacją lokalu. Oznacza to, że każdy kolejny najemca dostaje do dyspozycji wnętrze noszące znamiona zamieszkiwania przez poprzednie osoby. Rolą i zadaniem właściciela jest utrzymanie lokalu w dobrej kondycji oraz naprawa powstałych wcześniej usterek. Estetyczna i zadbana wnętrze zwiększa także atrakcyjność mieszkania oraz jest argumentem dla wyższej ceny najmu.

Odnowa mieszkania nazywana jest również liftingiem. Oznacza to, że prace, które wchodzą w jej zakres mają nieinwazyjny charakter, a gwarantują efekt w postaci odświeżonego i atrakcyjnego wyglądu wnętrza. Odświeżenie mieszkania to duży efekt, niewielkim kosztem i nakładem pracy, w stosunkowo szybkim czasie.

Regularne odnawianie mieszkań pozwala uniknąć kosztów związanych z większymi remontami oraz sprawia, że właściciel posiada kontrolę nad stanem instalacji oraz ogólnej kondycji lokalu. Taka wiedza jest niezbędna podczas spisywania umów z nowymi lokatorami oraz rozliczania się z osobami opuszczającymi lokal, szczególnie gdy pobierana była kaucja.

Odnawianie mieszkania - malowanie, naprawa usterek, prace stolarskie

Usługa odnawiania mieszkania ma charakter indywidualny. Współpracę z klientami ustalamy od wspólnego sprecyzowania potrzeb i oczekiwań oraz inwentaryzacji stanu lokalu. W praktyce oznacza to, że pracę mogą ograniczyć do odświeżenie wnętrza i naprawy usterek lub stworzenia nowej, atrakcyjnej aranżacji, która zwiększy wartość mieszkania, a tym samym pozwoli Ci podnieść cenę czynszu lub cenę nieruchomości podczas sprzedaży.

Na początku współpracy określamy budżet na materiały oraz paletę barw w obrębie, której architekt wnętrz dobiera kolory ścian do każdego pomieszczenia. Zwracamy także uwagę na to, aby użyte farby i impregnaty były zawsze dostosowane do rodzaju ścian oraz warunków higroskopijnych. Prace rozpoczynamy od uszczelniania pomieszczenia oraz uzupełniania ubytków ścian. Następnie są one pokrywane odpowiednim impregnatem i malowane na wybrany kolor.

Usługa odświeżania wnętrza obejmuje także drobne prace stolarskie. Wspólnie zadbamy o to, aby wszystkie listwy były dobrze dokręcone, panele nie rozjeżdżały się, a parkiet tworzył jednolitą podłogę bez nieestetycznych ubytków. Na odnowiony wygląd mieszkania wpływa także zadbana stolarka drzwiowa, w której uzupełnimy ubytki i tuszujemy ewentualne pęknięcia. Odświeżymy także Twoją kuchnię i łazienkę, czyszcząc lub wymieniając fugi i silikon między płytkami.

Odnowione mieszkania to także przyjazna i komfortowa przestrzeń, w której wszystko działa i jest wygodne w obsłudze dla mieszkańców. Nasza usługa obejmuje naprawę uszkodzonych rolet, wykonanie dodatkowych punktów elektrycznych oraz montaż oświetlenia. Pomożemy także uporać się z wodą cieknącą z kolanka lub nieszczelną kabiną prysznicową.

Możesz także skorzystać z pomocy naszych architektów wnętrz i zupełnie odmienić wnętrze mieszkania, które planujesz wynająć lub sprzedać. Wówczas ofertę poszerzamy o wykończenie i urządzenie mieszkania pod klucz. Projekt wykonywany jest na podstawie indywidualnych ustaleń z klientem.

Niezależnie od wybranej opcji zawsze możesz liczyć na solidnie i fachowo wykonaną pracę, w określonym przez obie strony terminie. Nasza ekipa pracuje szybko i sprawnie oraz cechuje się nienaganną czystością. Dodatkowo sprzątamy nie tylko po naszej pracy, ale także bezpośrednio przed wprowadzeniem lokatorów.

Odnawianie mieszkań - Warszawa

Wykonujemy odnawianie mieszkań w Warszawie oraz jej okolicach. Nasza firma może poszczycić się bogatym doświadczeniem, licznymi referencjami oraz obecnością na liście 10 najlepszych firm wykończeniowych w Warszawie według portalu Wirtualna Polska. Decydując się na współpracę z nami oszczędzasz koszty, nie tracisz czasu oraz otrzymujesz profesjonalne i kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji.