bezpłatna konsultacja

Wypełniając formularz deklarujecie się Państwo na niezobowiązujące spotkanie z nami, na którym przedstawimy naszą ofertę.

Po jego wypełnieniu nasi pracownicy niezwłocznie skontaktują się z Państwem.

1. Dane kontaktowe


2. Informacje ogólne o mieszkaniu


3. Twoje uwagi


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Deco Nova Adrian Kłos, z siedzibą w Warszawie, ul. Pańska 96/83, kod pocztowy: 00-837, adres e-mail: , tel. 609 770 222.
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.