Bezpłatna konsultacja

Strona główna » Bezpłatna konsultacja
Drukuj Drukuj

Wypełniając formularz deklarujecie się Państwo na niezobowiązujące spotkanie z nami, na którym przedstawimy naszą ofertę.

Po jego wypełnieniu nasi pracownicy niezwłocznie skontaktują się z Państwem.

1. Dane kontaktowe


2. Informacje ogólne o mieszkaniu

Przeznaczenie mieszkania:

3. Dołącz rzut swojego mieszkania

(dozwolone rozszerzenie pliku: JPG, GIF, BMP, PNG, PDF; maksymalny rozmiar pliku: 20 MB)


4. Pakiet, który Cię interesuje


5. Twoje uwagi


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Deco Nova Adrian Kłos, z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Kazimierza 28, kod pocztowy: 01-248, adres e-mail: , tel. 22 266 83 10.
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

 

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl