Urządzanie mieszkań pod klucz

Wykończenie nowego mieszkania to spore wyzwanie. Potrzebna jest tu wiedza techniczna, znajomość stylów aranżacji i pomysłowość. Warto zatem zdać się na profesjonalistów. W Deco Nova specjalizujemy się w urządzaniu mieszkań, domów oraz apartamentów pod klucz – czyli aranżowaniu ich w najmniejszych detalach. Wszystko odbywa się od stanu deweloperskiego do uzyskania lokum, gotowego na przyjęcie nowych mieszkańców. Zaufało nam już wielu wymagających klientów z Warszawy i okolic, w tym znane osoby. Z chęcią urządzimy także i Twój nowy dom lub Twą inwestycję mieszkaniową!

Urządzanie mieszkań pod klucz

Oferta – urządzanie wnętrz pod klucz

Wiemy dobrze, jak ważna dla komfortu życia jest personalizacja projektu wnętrz. Współpraca z Deco Nova to gwarancja tego, że urządzone pomieszczenia będą idealnie dopasowane do potrzeb i gustu przyszłych mieszkańców. Pomaga w tym fakt, że aranżujemy wyłącznie te lokale, dla których uprzednio przygotowaliśmy projekt. Od początku wszystko jest zatem „szyte na miarę”.

Co obejmuje usługa urządzania wnętrz?

W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzi:

 • pełne wykończenie pomieszczeń znajdujących się w domu lub apartamencie,
 • położenie parkietów
 • wykonanie zabudowy stolarskiej,
 • instalacja klimatyzacji (na życzenie),
 • rekuperacja (na życzenie),
 • system inteligentnego zarządzania mieszkaniem (również na prośbę inwestora).
usługa urządzania wnętrz

Do kogo kierujemy ofertę?

Nasi klienci to osoby, które chcą kompleksowo zlecić projekt wraz z urządzaniem wnętrza mieszkania pod klucz. Jest to więc propozycja dla wszystkich, którym zależy na sprawnym i profesjonalnym wykończeniu lokum w stanie deweloperskim. Niezależnie od tego, czy ma to być lokum na wynajem, czy też Twój własny, nowy dom – chętnie pomożemy urządzić całość w zgodzie z Twoimi potrzebami. Nasi klienci nie muszą posiadać specjalistycznej wiedzy budowlanej, nie muszą zajmować się organizowaniem ekip czy dostarczaniem materiałów. Robimy to wszystko za nich.

Co zyskujesz, decydując się na współpracę z Deco Nova?

Firma, której ofertę właśnie czytasz, działa na rynku od 18 lat. Doświadczenie zatrudnionych w niej osób jest niepodważalne. Zlecając nam wykonanie projektu i realizację prac aranżacyjnych, możesz więc liczyć na:

 • oszczędność czasu i pieniędzy (nie musisz samodzielnie szukać materiałów i mebli). Ponadto materiały które my kupujemy w stawce 23% Vat Tobie odsprzedamy z 8% Vat.
 • specjalistyczne doradztwo na każdym z etapów projektowania i urządzania wnętrz,
 • współpracę z fachowymi, sprawdzonymi przez nas i znającymi się na swojej pracy ekipami,
 • autorski nadzór architetka wykonawczy w czasie, gdy mieszkanie będzie urządzane,
 • nadzór inspektora budowlanego nad jakością wykonywanych usług przez nasze ekipy.
 • doprowadzenie lokalu do stanu pełnej używalności – wykończenie pod klucz + wysprzątanie,
 • płynny przebieg prac na każdym etapie – bez niepotrzebnych problemów i opóźnień,
 • gwarancję na zakupione materiały i wszelkie wykonane prace w jednym miejscu.

Jak krok po kroku wygląda urządzanie wnętrza mieszkania, domu lub apartamentu?

Współpracę z Deco Nova zwieńcza odbiór gotowego do zamieszkania lokum. Zanim jednak to nastąpi, kolejne etapy prezentują się następująco:

1. Bezpłatna konsultacja wstępna – pozwalająca poznać oczekiwania inwestora i omówić pomysły. Nasi przedstawiciele zapoznają się z mieszkaniem, które być urządzane i na tej bazie proponują interesujące i pasujące rozwiązania. To również dobry czas na uzgodnienie kwestii budżetu i zakresu prac. Umowa na realizację projektu jest podpisywana po tym spotkaniu.

2. Projekt oraz wizualizacja 3D wnętrz. Ostateczny projekt, zatwierdzony do realizacji, wybierany jest przez klienta z trzech naszych propozycji. Uwzględnia on potrzeby inwestora oraz możliwości, jakie daje przeznaczone do urządzania mieszkanie. W tym etapie ustalane są ponadto takie kwestie jak podział przestrzeni i styl aranżacji wnętrz.

Gotowy projekt jest podstawą do przygotowania przez nas trójwymiarowej wizualizacji. Wiernie oddaje ona wygląd, jaki zyskają poszczególne pomieszczenia po ich wykończeniu. Przyznają to osobiście nasi klienci – screeny z wizualizacji są bowiem często nieodróżnialne od zdjęć, wykonanych w urządzonym już mieszkaniu czy domu.

1. Przygotowanie kosztorysu i dobór materiałów. Tutaj wraz z klientem przeglądamy próbki oraz odbywamy kilka wizyt w wybranych sklepach. Ustalane jest, jak ma być wyposażony apartament. Gdy wspólnie stworzymy listę, na jej podstawie przygotowujemy następnie dokładny kosztorys. Poza wyszczególnieniem każdego materiału i elementu wyposażenia – wraz z cenami – zawiera on też koszty prac stolarskich oraz robocizny.

2.Urządzanie wnętrza mieszkania, apartamentu lub domu. Czwarty etap obejmuje ostateczne przygotowanie lokum do zamieszkania. Wykwalifikowane ekipy realizują kolejne prace wykończeniowe. W tym czasie architekt wnętrz z Deco Nova czuwa nad prawidłowym przebiegiem działań i zgodnością realizacji z projektem. Urządzanie mieszkania obejmuje:

 • wykończenie,
 • aranżację,
 • wypełnienie zamówionymi meblami i sprzętem,
 • prace końcowe – w tym dekoratorskie, a także sprzątanie.

Współpraca kończy się wraz z momentem oddania gotowego mieszkania, wykończonego pod klucz. Inwestor oczywiście otrzymuje stosowną gwarancję.

Ergonomiczny, piękny i ciekawie zaprojektowany – taki będzie apartament, urządzony we współpracy z Deco Nova. Kreatywni, doświadczeni specjaliści pomogą wykreować lokum zgodne z najnowszymi trendami, komfortowe i dopasowane do konkretnego klienta. Zapraszamy do kontaktu i na pierwsze, niezobowiązujące spotkanie! Mamy nadzieję, że już wkrótce zajmiemy się urządzaniem Twojego mieszkania, apartamentu lub domu.