Śródmieście 60m², 3 pokoje

powrót do realizacji

Tym razem oddajemy ekskluzywne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji.

Ideą przewodnią projektu była zabawa kontrastami kolorów i faktur.
Założeniem autora było stworzenie szlachetnych, ale konkretnych „ram” dla przestrzeni apartamentu, przy użyciu prosty form geometrycznych. Chcieliśmy stworzyć nowoczesne i możliwie uniwersalne wnętrza, które zaakcentują drobne elementy wystroju wprowadzone przez mieszkańców w trakcie użytkowania. „Wykwintny” minimalizm ożywiony został poprzez zastosowanie naturalnego drewna na podłogach, akcentów ze szkła drukowanego w technologii 3d oraz oświetlenie dekoracyjne LED.

Całość zrealizowaliśmy przy użyciu materiałów wysokiej klasy; naturalny kamień blatów kuchennych i w łazience, klepka podłogowa barwiona termicznie, fronty meblowe lakierowane na wysoki połysk, lustra czy dekoracyjny tynk strukturalny.

W trakcie projektowania zadbaliśmy o kilka funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie elementów, takich jak szafka w łazience z podświetlanymi frontami wykonanymi z lustra, czarny panel ścienny w holu ze składanymi wieszakami, będący jednocześnie osłoną drzwiczek rewizyjnych do szachtu czy podwieszona szafka RTV będąca niejako kontynuacją sufitu podwieszonego.

Z satysfakcją prezentujemy efekt finalny w 100% oddający założenia projektu.