Żoliborz 65m², 3 pokoje

powrót do realizacji

Z przyjemnością prezentujemy naszą nowa realizację – mieszkanie zaprojektowane dla pary muzyków. Założeniem było stworzenie przytulnego wnętrza o zróżnicowanym charakterze odzwierciedlającym zainteresowania klientów. Każdy pokój ma indywidualny wydźwięk, umożliwiający odnalezienie odpowiedniego miejsca w zależności od nastroju.

I tak mamy „oficjalny” pokój dzienny i kuchnię w ciepłej kolorystyce, neutralny szaro biały korytarz, przytulna sypialnia z akcentami drewnianymi i optymistyczna zielenią, „prowansalski” pokój wypoczynkowy połączony z okazałym tarasem, natomiast łazienka w charakterze domowego SPA. Całość wzbogacona została subtelnymi detalami odzwierciedlającymi zamiłowanie do muzyki.

Meble zostały zaprojektowane pod konkretne wymagania (kolekcja płyt cd i winyli, sprzęt muzyczny i odtwarzający etc.). Zastosowaliśmy wysokiej klasy wyposażenie szafek kuchennych (kilka rozwiązań typu „cargo” również narożne, systemowy sortownik na śmieci czy aluminiowo szklane fronty szafek wiszących otwieranych dotykowo), pod szafkami znalazło się liniowe oświetlenie LED.

W sypialni, zamiast klasycznej szafy, zbudowaliśmy funkcjonalną garderobę z ukrytymi w płaszczyźnie ściany drzwiami.

Podczas doboru materiałów bazowaliśmy na doskonałych jakościowo, ponadczasowych rozwiązaniach; drewniane podłogi i blat kuchenny, w dużej mierze lakierowane fronty, okładzina kamienna na ścianach łazienki i marmurowy blat, w pokoju wypoczynkowych dekoracyjny tynk na jednej ze ścian.

Kompleksowość wykończenia obejmowała szeroki wachlarz prac, od zmiany układu niektórych ścian i przebiegu instalacji, wymiany części grzejników na bardziej efektowne, wykonanie wielopłaszczyznowych sufitów powieszonych i zabudów g/k, wykonanie gładzi gipsowych, aż po zawieszenie obrazów i plisów w niektórych oknach.