Centrum 65m², 2 pokoje

powrót do realizacji

Pod koniec maja oddaliśmy naszą kolejną inwestycje – elegancki apartament w prestiżowej dzielnicy na Powiślu przy ulicy Kruczkowskiego.

Od samego początku apartament był projektowany dla osoby ceniącej sobie wysoką jakość materiałów, eleganckie wykończenie i spokojne tonacje. Apartament składa się z salonu z częścią jadalnianą i pół otwartą kuchnią.

Od strony salonu można usiąść przy barku z kieliszkiem wina. Kuchnia jest widna i nowoczesna, wykorzystane materiały to fornir i biały lakier w połysku. Na szczególna uwagę zasługują drzwi w wysokim połysku idealnie komponujące się z charakterem całego wnętrza. Łazienka zaprojektowana została z spokojnych szaro-piaskowych tonacjach z duża wanną i nowoczesna szklaną umywalką. W części zachodniej mieszkania znajduję się przestronna sypialnia z wysoką szafą. Cały apartament posiada klimatyzację kanałową.

Dzięki wysokości apartamentu – ponad 3 metry, bez uszczerbku na gabarytach przestrzennych można było zastosować częściowe sufity podwieszone, długie zasłony i tapetę z charakterystycznym włosiem która na dużej przestrzeni prezentuje się bardzo okazale.

Charakteru dodają lampy w stylu który określiliśmy jako ,,Diabolina” 🙂