Praga 70m², 3 pokoje

powrót do realizacji

Oddajemy zaprojektowanie i urządzone przez nas mieszkanie w samym sercu Warszawskiej Pragi.

Głównym założeniem mieszkania trzypokojowego na Pradze dla trzyosobowej Rodziny było stworzenie bardzo subtelnego wnętrza, bez kolorystycznych akcentów. Wszystko w tonacji pastelowej, delikatnej szlachetnych kolorów ziemi. Sporą przestrzeń kuchenną zaprojektowano w matowym lakierze w połączeniu z naturalnym fornirem dębowym, dodając błysku za pomocą pasa szklanego między szafkami, podkreślonego listwą świetlną.

Wszystko to proste geometryczne formy. Ściana w salonie łącząca część kuchenną materiałowo zgrywa się za pomocą panelu dębowego i podświetlonej wnęki z półkami. Podłoga wykonana ze starannie dobranego jesionu królewskiego, którego naturalny sznyt dodaje życia wnętrzu. Wszystko objęte w lakierowane listwy przypodłogowe oraz proste lakierowane drzwi. Sypialnia główna również w kolorach stonowanych, w tym przypadku przydymionej oliwki, która pojawia się na ścianach oraz pełnej jednolitej lakierowanej w macie zabudowie meblowej.

Według uznania Właścicieli mieszkania, łazienka w klasycznym wydaniu kamienno-podobnych płytek, z dodatkiem ciemnych mebli.