Saska Kępa 74m², 4 pokoje, Medium

Strona główna » Wybrane Realizacje » Saska Kępa 74m², 4 pokoje, Medium
Drukuj Drukuj

Tym razem pracowaliśmy na Saskiej Kępie. Mieszkanie przez nas zaprojektowane i urządzone z założeniem maksymalizacji światła i uzyskania delikatnej kolorystyki. Stosunkowo nieduża przestrzeń salonu z aneksem kuchennym wymagała optycznego powiększenia, jak również ergonomicznego rozplanowania przestrzeni.

Zastosowaliśmy błyszczące fronty szafek z lakierowanego MDF’u, drewnopodobne blaty laminowane i jedyny zdecydowany akcent w stresie dziennej – czerwony lakobel korespondujący z lampami dostarczonymi przez inwestora.

Na podłogach w salonie i sypialniach ułożyliśmy parkiet jesionowy, w korytarzu i pomieszczeniach mokrych miejsce znalazły polskie płytki gresowe.

Rozrzeźbione sufity podwieszone podkreślone zostały światłem sączącym się z licznych wnęk. Minimalistyczne wnętrza wzbogacone zostały harmonizującymi elementami drewnopodobnymi. Zabudowy stelaży WC kryją szafki otwierane dotykowo – bez zbędnych uchwytów. W ogólnodostępnym WC na ścianie zastosowaliśmy dekorację z okładziny ceglanej, malowanej na biało, co jest bardzo przyjemnym zaskoczeniem dla oka.

Przy jednej z sypialni zaprojektowaliśmy kameralną, aczkolwiek bardzo funkcjonalna garderobę.

Całość realizacji w 100% spełnia nasze założenia – jest w min widno, przytulnie i przestronnie przy nowoczesnym wyrazie.

Projekt: architekt Michał Zięba.

POWRÓT DO REALIZACJI

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl