Ville pod Skocznią – kameralne osiedle

Ville pod skocznią
Strona główna » Porady » Ville pod Skocznią – kameralne osiedle
/ / Drukuj Drukuj

Ville pod Skocznią to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana na warszawskim Mokotowie. Klienci mogą tutaj wybierać bowiem zarówno spośród domów, apartamentów jak i mieszkań.

Ville pod skocznią

Fot. Novisa Development (http://www.villepodskocznia.pl)

O inwestycji

Ville pod skocznią to przede wszystkim różnorodność. Dostępne lokale różnią się pod względem projektu i powierzchni. Mamy tutaj do wyboru zarówno mieszkania (od 85 m2 do 130 m2) oraz dwukondygnacyjne domy. Ceny za metr kształtują się w okolicach 10 tysięcy złotych.

Wszystkie domy i mieszkania posiadają osobne tarasy lub ogrody oraz salon z kominkiem. Do dyspozycji mieszkańców są również miejsca postojowe na dwa samochody.

Lokalizacja

W sąsiedztwie znajduje się przede wszystkim wiele terenów zielonych takich jak Park Arkadia i Dolinka Służewiecka. Dużym atutem dla aktywnych będzie bliskość Parku Wodnego “Warszawianka” i toru łyżwiarskiego “Stegny”. W kilkanaście minut można dojechać stąd do Centrum lub na lotnisko Chopina. Piętnaście minut pieszo dzieli Ville pod Skocznią od stacji metra Służew.

Developer

Budową tego obiektu zajmuje się firma Novisa Development, znana dawniej jako Nasze Miasteczko Development. Ten developer działa od ponad 15 lat, głównie na rynku warszawskim. W tym czasie zrealizował kilkanaście inwestycji na terenie całej aglomeracji. Wśród oddanych do użytku obiektów większość stanowią jednorodzinne budynki mieszkalne. W ramach tych projektów oddane zostało łącznie ok. 1000 domów, apartamentów i mieszkań o łącznej powierzchni ponad 90 tys m2.

Nasza opinia

Atutem tego projektu jest różnorodność wyboru, oferowane lokale mają zróżnicowany charakter. Osiedle położone jest w spokojnej i cichej okolicy. Pomimo pewnej odległości od centrum, dobre skomunikowanie sprawia, że nie jest to poważny problem.

Zobacz także:

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl