Miękkie panele ścienne dziecięce – ciekawy pomysł na dekorację pokoju dziecięcego

panele 3D dla dzieci
Strona główna » Porady » Miękkie panele ścienne dziecięce – ciekawy pomysł na dekorację pokoju dziecięcego
/ / Drukuj Drukuj

Aranżując pokój naszej pociechy staramy się, by była to przestrzeń zarówno estetyczna, praktyczna, jak i bezpieczna. To ostatnie umożliwiają specjalne panele 3D na ścianę.

Taki dodatek może przybierać różne formy – okrągłą, kwadratową, w kształcie puzzli, klocków, kwiatów, a nawet zwierząt. Miękkie panele ścienne są dostępne w rozmaitych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bez przeszkód dopasujemy je do barw dominujących w pokoju dziecka oraz jego indywidualnych preferencji. Znajdą one zastosowanie zarówno w pokoju najmłodszych, jak i nastolatków.

miękkie panele

Fot. Fluffo

Panelami 3D dla dzieci można wyłożyć tak całą ścianę, jak i jedynie jej część. Bardzo praktyczne rozwiązanie to umieszczenie ich w okolicy łóżka. Stworzymy w ten sposób miękki, bezpieczny zagłówek, o który będzie można się wygodnie oprzeć, a ściana przestanie się kojarzyć z czymś zimnym i miękkim.

Tego typu rozwiązanie zastosowaliśmy tworząc aranżację pokoju dla dziewczynki lat 3. Tuż przy jej łóżku umieściliśmy miękkie panele ścienne o heksagonalnym kształcie w ulubionych kolorach – odcieniach różu oraz szarości. Stanowią one najbardziej wyraźny element dekoracyjny wnętrza i świetnie pasują do innych elementów wystroju w podobnych barwach.

panele 3D dla dzieci

Panele 3D dla dzieci ma w swojej ofercie między innymi marka Fluffo. Dostępne tu produkty mają formę starannie zaprojektowanych, barwnych kształtek o strukturze przypominającej aksamit. Co więcej, doskonale pochłaniają one dźwięki.

Zobacz także:

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl