Porady

» 28 września 2018

Urządzanie mieszkania oraz domu nie jest łatwą sprawą. Podpowiadamy, jakie trendy wnętrzarskie królują w sezonie 2018/2019.

Czytaj dalej
» 21 września 2018

Ekologia, styl, relaks, dobry sen i spokój. Wszystko to odnajdziesz kupując mieszkanie na nowym osiedlu Park Skandynawia.

Czytaj dalej
» 20 września 2018

Kameralna architektura składająca się z 4-piętrowych budynków została w idealny sposób wkomponowana w krajobraz domów jednorodzinnych, a także w zieleń, której nie brakuje w okolicy. Deweloper zadbał, aby nowo powstające osiedle Nowy Karczew było integralną częścią przestrzeni.

Czytaj dalej
» 19 września 2018

Styl kolonialny swoje początki ma w roku XIX. Narodził się w brytyjskich posiadłościach, które znajdowały się w Afryce i Azji. Jest połączeniem egzotyki i klasycznego wystroju pomieszczeń. Wszystkie mieszkania, jakie powstają w tym stylu są eleganckie, funkcjonalne, a przy tym bardzo przytulne.

Czytaj dalej
» 12 września 2018

Wystarczy pojeździć nieco po Warszawie, ale zauważyć, że inwestycje deweloperów wyrastają na każdym wolnym terenie, jak grzyby po deszczu. Są tutaj zarówno mniej, jak i bardziej popularne dzielnice. W czołówce najlepszych znajduje się Mokotów. Prezentujemy przegląd wybranych inwestycji, które cieszą się dużą popularnością.

Czytaj dalej
» 6 września 2018

Urządzasz dom lub mieszkanie? Te branżowe wydarzenia powinny Cię zainteresować! Udział w wydarzeniach branżowych związanych z wyposażeniem i aranżacją wnętrz jest dobrym sposobem na zaczerpnięcie inspiracji i zobaczenie nowych trendów. Jeżeli chcesz urządzić swój dom modnie, skorzystaj z oferty eventów, jakie będą miały miejsce w najbliższym czasie.

Czytaj dalej
» 5 września 2018

Bemowo zyskało właśnie nowe osiedle – Zielone Bemowo. Urokliwy zakątek został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych, energicznych ludziach, którzy szukają dla siebie pierwszego lokalu o dopracowanym standardzie.

Czytaj dalej
» 3 września 2018

Atmosfera okolicy, w której powstaje Stacja Piastów jest niezwykle dynamiczna, dlatego inwestycja również taka jest. Będzie to przyjemne miejsce do mieszkania dla każdej osoby poszukującej czegoś wyjątkowego.

Czytaj dalej
» 29 sierpnia 2018

Osiedle Stella to szczególne miejsce powstające na tle zielonego Bemowa, głównie za sprawą 50-metrowego budynku, który zapewni niesamowity widok na panoramę Warszawy.

Czytaj dalej
» 27 sierpnia 2018

Masz ochotę na mieszkanie o małym metrażu? Nova Ochota to inwestycja idealna dla Ciebie. Powstają tu komfortowe 1 lub 2-pokojowe mieszkania, funkcjonalne i bardzo jasne.

Czytaj dalej

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl