Porady

» 26 czerwca 2017

TRIO Apartamenty to inwestycja, która wyróżnia się na rynku mieszkaniowym w Warszawie. Projekt oparto na nietypowej trójkątnej bryle, a wewnątrz zlokalizowano pełnie zieleni patio. Budynek przyciągnął uwagę ekspertów branży architektonicznej, otrzymując kilka prestiżowych wyróżnień.

Czytaj dalej
» 24 czerwca 2017

Nieopodal Placu Zbawiciela oraz Teatru Współczesnego znajduje się odrestaurowana kamienica – Mokotowska 8. Jest to ciekawy przykład połączenia klasycznej zabudowy z nowoczesną infrastrukturą.

Czytaj dalej
» 9 czerwca 2017

Znajdujący się w ścisłym centrum Warszawy apartamentowiec Złota 44 zdecydowanie wyróżnia się na tle innych budynków Śródmieścia. Nowoczesna bryła, zaprojektowana przez pochodzącego z Polski architekta – Daniela Libeskinda swoim kształtem przypomina żagiel i często bywa tak określana przez mieszkańców Warszawy. Jest to jeden z najwyższych i najnowocześniejszych budynków mieszkalnych w całej Europie.

Czytaj dalej
» 7 czerwca 2017

Ville pod Skocznią to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana na warszawskim Mokotowie. Klienci mogą tutaj wybierać bowiem zarówno spośród domów, apartamentów jak i mieszkań.

Czytaj dalej
» 5 czerwca 2017

Warszawskie Powiśle uważane jest za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta. To właśnie tutaj powstał nowoczesny apartamentowiec przy ulicy Orłowicza 12. Budynek znajduje się w wyjątkowej okolicy, w pobliżu centrum miasta, a jednocześnie pozostaje otoczony terenami zielonymi. W pobliżu znajduje się m.in. rozległy Park Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego.

Czytaj dalej
» 3 czerwca 2017

Mokotowska 40 to inwestycja, która chce nawiązywać do architektury przedwojennej Warszawy. Dawna kamienica, została odrestaurowana i dostosowana do nowoczesnych standardów. Efekt to wysokiej klasy apartamentowiec.

Czytaj dalej
» 1 czerwca 2017

Głównym zamysłem projektu Drewniana 9 było połączenie przedwojennych rozwiązań architektonicznych i nowoczesnych standardów. Ta ekskluzywna inwestycja na warszawskim Powiślu to dobry wybór dla osób, dla których równie ważny jest komfort mieszkania, jak i elegancja.

Czytaj dalej
» 6 kwietnia 2017

Łazienka w domu czy mieszkaniu jest pomieszczeniem, które osobom nieposiadającym doświadczenia w projektowaniu sprawia zawsze najwięcej problemów aranżacyjnych. Mniejsza powierzchnia wnętrza dodatkowo stawia przed nami wyzwania, które musimy podjąć, aby wygląd spełnił nasze oczekiwania. Notorycznie popełniamy błędy związane z wyborem płytek, ceramiki oraz armatury. Czy mała łazienka może mieć w ogóle jakieś plusy?

Czytaj dalej
» 11 maja 2016

Kiedy mosiądz i złoto zaczęły pojawiać się w magazynach designerskich, panowała atmosfera retro. Dodanie do tego kombinacji metalicznych tonów, zmienia pokój, nadając mu szyk rodem z XXI wieku.

Czytaj dalej
» 10 maja 2016

Większość z nas przywykła do bezpiecznego wyboru, jakim jest biały sufit. W końcu, czyż nie pasuje to do praktycznie wszystkiego? A poza tym, przecież ktoś, kiedyś powiedział, że biały sufit sprawia, że pokój wydaje się większy i jaśniejszy.

Czytaj dalej

Aktualności

  • Po raz kolejny przenosimy się do urokliwego »
  • Poziom projektu i wykończenia prezentowanego »
  • Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10, 609 770 222

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.