Porady

» 20 listopada 2017

Fototapeta to modny w latach 90. element aranżacyjny, który ponownie wraca do łask. Najprościej opisać można ją jako rodzaj tapety, na który nadrukowana została wybrana fotografia. Co warto wiedzieć na ich temat?

Czytaj dalej
» 16 listopada 2017

Decoupage to od jakiegoś czasu niezwykle popularne hobby rozwijające się w nurcie mody na przedmioty DIY, czyli zrobione samodzielnie. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w niedrogi sposób odmienić charakter przedmiotów, które nam się znudziły. Jak zacząć przygodę z decoupage?

Czytaj dalej
» 12 listopada 2017

Do cech charakterystycznych stylu romantycznego zalicza się delikatne, pastelowe barwy oraz kwiatowe wzory. Ten przytulny, a jednocześnie stylowy motyw świetnie sprawdzi się do aranżacji sypialni. Jakich elementów nie może zabraknąć w takim wnętrzu?

Czytaj dalej
» 8 listopada 2017

Meble z palet to aranżacyjny hit ostatnich miesięcy. Trudno się temu dziwić – prezentują się one niezwykle efektownie, są niedrogie w wykonaniu, a do ich stworzenia potrzebujemy jedynie kreatywności i odrobiny cierpliwości. Przy ich pomocy, w kilka chwil możemy wyczarować jedyne w swoim rodzaju łóżko, regał na książki czy fotel.

Czytaj dalej
» 5 listopada 2017

Jednym z elementów, o którego regularnej pielęgnacji nie możemy zapomnieć sprzątając naszą łazienkę jest kabina prysznicowa. Jak należy ją być, by mogła nam posłużyć przez wiele lat? Oto garść przydatnych porad na ten temat.

Czytaj dalej
» 2 listopada 2017

Firanki to ponadczasowy element wykończenia zarówno salonu, jak i jadalni czy pokoju dziecięcego. By prezentowały się efektownie, pamiętać należy nie tylko o dopasowaniu ich do stylu, w jakim zostanie zaaranżowane dane pomieszczenie, lecz także o określeniu potrzebnej nam ilości materiału i stosownym marszczeniu czy drapowaniu.

Czytaj dalej
» 4 sierpnia 2017

Deweloperzy stosują różne metody aby stworzyć projekt, które będą wyróżniać się na rynku. Często architekci popuszczają wodze fantazji, aby zaplanować jedyny w swoim rodzaju obiekt. Apartamenty Solec na warszawskim Powiślu z pewnością wyróżniają się pomysłem i bryłą budynku. Co jeszcze mają do zaoferowania?

Czytaj dalej
» 4 sierpnia 2017

Łącząca czerń i biel elewacja, jak i sama nazwa nie pozostawiają wątpliwości skąd płynęła inspiracja dla projektu Piano House. Co więcej sam budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie muzeum Fryderyka Chopina. Nie dziwi zatem, że ściany budynku przypominają wyglądem klawiaturę fortepianu. To bez wątpienia świeży i oryginalny pomysł, któremu warto bliżej się przyjrzeć.

Czytaj dalej
» 26 lipca 2017

Deweloperzy coraz częściej szukają miejsc pod nowe inwestycje w okolicy istniejących już osiedli. Podobnie jest w przypadku osiedla Kasprzaka, które zlokalizowano w kwartale wyznaczonym przez ulice Kasprzaka, Szarych Szeregów, Zegadłowicza i Korczaka.

Czytaj dalej
» 23 lipca 2017

Warszawska Wola w ostatnich latach ulega sporym przeobrażeniom. Na poprzemysłowych terenach, które często nie były już używane powstają nowe inwestycje biurowe i mieszkaniowe. Jedną z najciekawszych z nich jest 19. Dzielnica umiejscowiona u zbiegu ulic Kolejowej i Towarowej, gdzie jeszcze niedawno znajdował się biurowiec Bumar oraz budynki magazynowe.

Czytaj dalej

Aktualności

  • Po raz kolejny przenosimy się do urokliwego »
  • Poziom projektu i wykończenia prezentowanego »
  • Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10, 609 770 222

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.