Porady

» 4 sierpnia 2017

Deweloperzy stosują różne metody aby stworzyć projekt, które będą wyróżniać się na rynku. Często architekci popuszczają wodze fantazji, aby zaplanować jedyny w swoim rodzaju obiekt. Apartamenty Solec na warszawskim Powiślu z pewnością wyróżniają się pomysłem i bryłą budynku. Co jeszcze mają do zaoferowania?

Czytaj dalej
» 4 sierpnia 2017

Łącząca czerń i biel elewacja, jak i sama nazwa nie pozostawiają wątpliwości skąd płynęła inspiracja dla projektu Piano House. Co więcej sam budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie muzeum Fryderyka Chopina. Nie dziwi zatem, że ściany budynku przypominają wyglądem klawiaturę fortepianu. To bez wątpienia świeży i oryginalny pomysł, któremu warto bliżej się przyjrzeć.

Czytaj dalej
» 26 lipca 2017

Deweloperzy coraz częściej szukają miejsc pod nowe inwestycje w okolicy istniejących już osiedli. Podobnie jest w przypadku osiedla Kasprzaka, które zlokalizowano w kwartale wyznaczonym przez ulice Kasprzaka, Szarych Szeregów, Zegadłowicza i Korczaka.

Czytaj dalej
» 23 lipca 2017

Warszawska Wola w ostatnich latach ulega sporym przeobrażeniom. Na poprzemysłowych terenach, które często nie były już używane powstają nowe inwestycje biurowe i mieszkaniowe. Jedną z najciekawszych z nich jest 19. Dzielnica umiejscowiona u zbiegu ulic Kolejowej i Towarowej, gdzie jeszcze niedawno znajdował się biurowiec Bumar oraz budynki magazynowe.

Czytaj dalej
» 17 lipca 2017

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na opuszczanie miast i zamieszkanie na obrzeżach lub w okolicznych miejscowościach. Często takie osoby szukają ciszy i kontaktu z zielenią, której brakuje w centrach miast. Zauważyli to także deweloperzy, którzy coraz częściej starają się dopasować swoją ofertę do wymagań takich klientów. Przykładem takiego projektu jest Nova Królikarnia – nowe osiedle mieszczące się przy ulicy Jaśminowej na Mokotowie.

Czytaj dalej
» 15 lipca 2017

Mokotów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. To właśnie tutaj coraz częściej spoglądają deweloperzy w poszukiwaniu miejsc pod nowe inwestycje. Jedną z nich jest Galeria Park Top.

Czytaj dalej
» 10 lipca 2017

Mennica Residence to budowany obecnie apartamentowiec, zlokalizowany u zbiegu ulic Grzybowskiej i Żelaznej w miejscu gdzie dawniej mieścił się budynek Mennicy Polskiej z 1994 roku.

Czytaj dalej
» 8 lipca 2017

Eko-Park stanowi ciekawy przykład budownictwa mieszkaniowego. Nie mamy tutaj do czynienia z jednorodnym osiedlem, a raczej z kompleksem apartamentowym składającym się z kilku osobnych inwestycji.

Czytaj dalej
» 3 lipca 2017

Warszawska Praga dopiero niedawno stała się obiektem zainteresowania firm deweloperskich. Obecnie powstaje tutaj coraz więcej interesujących projektów budowlanych. Przykładem jednego z nich jest inwestycja spółki Soho Development – Verbel.

Czytaj dalej
» 3 lipca 2017

Każda osoba poszukująca nowego mieszkania stawia inne priorytety. Niektórzy pragną miejsc tętniących życiem, innym zależy na spokoju i bliskości terenów zielonych. Ciekawą propozycją dla tych drugich jest osiedle Madison Apartments położone w południowej części Żoliborza.

Czytaj dalej

Aktualności

  • Po raz kolejny przenosimy się do urokliwego »
  • Poziom projektu i wykończenia prezentowanego »
  • Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10, 609 770 222

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.