Porady

» 6 kwietnia 2017

Łazienka w domu czy mieszkaniu jest pomieszczeniem, które osobom nieposiadającym doświadczenia w projektowaniu sprawia zawsze najwięcej problemów aranżacyjnych. Mniejsza powierzchnia wnętrza dodatkowo stawia przed nami wyzwania, które musimy podjąć, aby wygląd spełnił nasze oczekiwania. Notorycznie popełniamy błędy związane z wyborem płytek, ceramiki oraz armatury. Czy mała łazienka może mieć w ogóle jakieś plusy?

Czytaj dalej
» 11 maja 2016

Kiedy mosiądz i złoto zaczęły pojawiać się w magazynach designerskich, panowała atmosfera retro. Dodanie do tego kombinacji metalicznych tonów, zmienia pokój, nadając mu szyk rodem z XXI wieku.

Czytaj dalej
» 10 maja 2016

Większość z nas przywykła do bezpiecznego wyboru, jakim jest biały sufit. W końcu, czyż nie pasuje to do praktycznie wszystkiego? A poza tym, przecież ktoś, kiedyś powiedział, że biały sufit sprawia, że pokój wydaje się większy i jaśniejszy.

Czytaj dalej
» 8 maja 2016

Regały na książki to jedne z najbardziej użytecznych mebli, jakie możesz posiadać. Służą nie tylko do przechowywania Twojej kolekcji powieści, ale także jako miejsce do eksponowania sztuki i elementów akcentowych.

Czytaj dalej
» 14 stycznia 2016

Zebraliśmy dla Was pięć projektowych postanowień na 2016 rok, które pomogą Wam osiągnąć odpowiedni design w mieszkaniu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej
» 2 stycznia 2016

Rok 2015 dobiega końca, więc w głowach miłośników designu pojawia się pytanie: „Co dalej?”. Jakie trendy wnętrzarskie zaczną pojawiać się wszędzie w ciągu nadchodzących miesięcy?

Czytaj dalej
» 21 grudnia 2015

Prawdopodobnie słyszeliście już termin „ściana akcentowa” i Wasze wyobrażenie na ten temat pewnie jest dość bliskie prawdy. Ale czym właściwie jest ta ściana i dlaczego powinniście ją zaakcentować? Mówiąc krótko – jest to jedna ściana, która pomalowana jest na inny kolor, lub inaczej wykończona, niż pozostałe ściany w pokoju. A my mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów na ścianę akcentową.

Czytaj dalej
» 17 października 2015

Niegdyś uznawano za niezbędne, aby ukrywać je za zamkniętymi drzwiami, regały wyszły jednak z szafy i zrobiły wielkie wejście do świata projektowania. Otwarte regały to nie tylko efektywny i zazwyczaj niedrogi sposób na posortowanie, pokazanie i przechowywanie rozmaitości, ale także mogą one sprawić, że przestrzeń wyda się lżejsza, większa i bardziej otwarta.

Czytaj dalej
» 8 października 2015

Małe mieszkanka jest nie łatwo zagospodarować. Bardzo ciężko jest umieścić niezbędne meble i sprzęty w taki sposób, by nie zagrodzić całej powierzchni. Jest to sztuka, która wymaga pomysłowości i odpowiednich materiałów, a także znajomości nowych rozwiązań w gospodarowaniu małych wnętrz.

Czytaj dalej
» 26 września 2015

Wybór odpowiedniego koloru może być dość trudnym wyzwaniem. W końcu, mamy do wyboru dosłownie setki opcji i to przy założeniu, że będziemy się trzymać tylko jednej marki farby. Czasami, odnalezienie idealnego odcienia może okazać się niemal niemożliwe.

Czytaj dalej

Aktualności

  • Poziom projektu i wykończenia prezentowanego »
  • Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie »
  • To już trzecie mieszkanie, które zdajemy w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10, 609 770 222

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2016-383500206 w firmie Liberty na kwotę 500 000 złotych.