Aktualności

» 23 marca 2018

Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom jednorodzinny zlokalizowany pod Warszawą.

Czytaj dalej
» 14 grudnia 2017

Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym razem usytuowany w prestiżowym rejonie Warszawy jakim jest Powiśle. Mieszkanie o powierzchni  100m2 składa się z trzech sypialni, strefy dziennej z wydzieloną kuchnią oraz dwóch funkcjonalnych łazienek. Całość utrzymana jest w nowoczesnym duchu z silnymi wpływami stylu skandynawskiego. Mieszkanie zaprojektowane zostało dla świadomego architektonicznie małżeństwa i ich dwojga synów.

Czytaj dalej
» 16 października 2017

Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w Aninie. To 60-cio metrowe mieszkanie z pakietu Individual, zostało zaprojektowane w najmodniejszym obecnie stylu industrialnym.

Czytaj dalej
» 1 października 2017

Zostaliśmy kolejny raz zaproszeni do wypowiedzi w portalu branżowym RynekPierwotny.pl

Czytaj dalej
» 12 sierpnia 2017

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli to współczesne spojrzenie na styl klasyczny.  Pakiet Individual pozwolił na doprecyzowanie francuskiego charakteru wnętrza.
Naszym głównym założeniem było stworzenie funkcjonalnego, jasnego wnętrza utrzymanego we wspomnianej stylistyce.

Czytaj dalej
» 12 czerwca 2017

Po raz kolejny przenosimy się do urokliwego Wilanowa, gdzie na jednym z nowo powstałych osiedli znajduje się nasza najświeższa realizacja. Niespełna 57 metrowe mieszkanie utrzymane zostało w neutralnych odcieniach bieli i ciepłej szarości, skontrastowane z czekoladową barwą egzotycznej podłogi. Elegancki, lakierowany parkiet wykonany z egzotycznej deski merbau stał się wizytówką całej inwestycji.

Czytaj dalej
» 13 kwietnia 2017

Poziom projektu i wykończenia prezentowanego apartamentu na warszawskim Mokotowie, jest efektem zrozumienia oczekiwań klienta i wypracowania wspólnego języka architektonicznego.

Czytaj dalej
» 8 lutego 2017

Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie Medium. W tym tygodniu jedno z mieszkań, które oddaliśmy zrealizowane było w oparciu o założenia tego pakietu. Zapraszamy do obejrzenia tej realizacji.

Czytaj dalej
» 1 grudnia 2016

To już trzecie mieszkanie, które zdajemy w przeciągu niespełna 2 tygodni. 😉 Ta realizacja charakteryzuje się ponadczasową i uniwersalną szarością w stonowanych odcieniach, która jest motywem wiodącym w całym mieszkaniu. Jedynie kilka zdecydowanych akcentów, takich jak czarna tapeta w sypialni, czy indywidualne dekoracje ścian w pokojach dzieci, przełamują ten porządek.

Czytaj dalej
» 28 listopada 2016

W ostatnim czasie oddaliśmy kolejne nowocześnie urządzone 60 metrowe mieszkanie tym razem na Bliskiej Woli. Pierwotnie mieszkanie było 2-pokojowe, ale dzięki naszym zmianom projektowym udało się wyodrębnić dodatkowy pokój na gabinet lub pokój gościnny.

Czytaj dalej

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl