Aktualności

» 13 kwietnia 2017

Poziom projektu i wykończenia prezentowanego apartamentu na warszawskim Mokotowie, jest efektem zrozumienia oczekiwań klienta i wypracowania wspólnego języka architektonicznego.

Czytaj dalej
» 8 lutego 2017

Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie Medium. W tym tygodniu jedno z mieszkań, które oddaliśmy zrealizowane było w oparciu o założenia tego pakietu. Zapraszamy do obejrzenia tej realizacji.

Czytaj dalej
» 1 grudnia 2016

To już trzecie mieszkanie, które zdajemy w przeciągu niespełna 2 tygodni. 😉 Ta realizacja charakteryzuje się ponadczasową i uniwersalną szarością w stonowanych odcieniach, która jest motywem wiodącym w całym mieszkaniu. Jedynie kilka zdecydowanych akcentów, takich jak czarna tapeta w sypialni, czy indywidualne dekoracje ścian w pokojach dzieci, przełamują ten porządek.

Czytaj dalej
» 28 listopada 2016

W ostatnim czasie oddaliśmy kolejne nowocześnie urządzone 60 metrowe mieszkanie tym razem na Bliskiej Woli. Pierwotnie mieszkanie było 2-pokojowe, ale dzięki naszym zmianom projektowym udało się wyodrębnić dodatkowy pokój na gabinet lub pokój gościnny.

Czytaj dalej
» 14 listopada 2016

Oddaliśmy bardzo funkcjonalne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na zielonym Żoliborzu. Ideą zaprojektowanego wnętrza było połączenie pokoju dziennego z kuchnią i holem w jedną  przestrzeń. Efekt został osiągnięty dzięki podwieszanym sufitom oraz ozdobnymi czarnym rynnami w których znajduje się światło.

Czytaj dalej
» 5 sierpnia 2016

Styl skandynawski ze szczyptą nowoczesności.

Takie założenia przyświecały projektowaniu prezentowanego apartamentu.

Czytaj dalej
» 8 lipca 2016

Zaczynamy prace projektowe w domu jednorodzinnym w podwarszawskiej miejscowości Blizne Łaszczyńskiego.

Czytaj dalej
» 14 czerwca 2016

Pod koniec maja oddaliśmy naszą kolejną inwestycje – elegancki apartament w prestiżowej dzielnicy na Powiślu przy ulicy Kruczkowskiego.

Czytaj dalej
» 15 kwietnia 2016

Z przyjemnością prezentujemy naszą nowa realizację – mieszkanie zaprojektowane dla pary muzyków. Założeniem było stworzenie przytulnego wnętrza o zróżnicowanym charakterze odzwierciedlającym zainteresowania klientów. Każdy pokój ma indywidualny wydźwięk, umożliwiający odnalezienie odpowiedniego miejsca w zależności od nastroju.

Czytaj dalej
» 14 marca 2016

Końcówka zimy u nas bardzo intensywna. Rozpoczęliśmy prace w domu 270 metrowym pod Warszawą, prace które często definiowane są potocznie jako doprowadzanie inwestycji do stanu „developerskiego”. Wcześniej wykonaliśmy elektrykę, wentylacje mechaniczną, hydraulikę. Obecnie co widać na zdjęciach trwają prace tynkarskie. Gruntowanie ścian, zabezpieczania okien, profile no i kładziemy tynki.

Czytaj dalej

Aktualności

  • Poziom projektu i wykończenia prezentowanego »
  • Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie »
  • To już trzecie mieszkanie, które zdajemy w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10, 609 770 222

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2016-383500206 w firmie Liberty na kwotę 500 000 złotych.