• marzec

   23

   2018

  Zakończyliśmy prace wykończeniowe w 300 metrowym domu

  Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom jednorodzinny zlokalizowany pod Warszawą.

  • grudzień

   14

   2017

  Apartament oddany w prestiżowym rejonie Warszawy

  Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym razem usytuowany w prestiżowym rejonie Warszawy jakim jest Powiśle. Mieszkanie o powierzchni  100m2 składa się z trzech sypialni, strefy dziennej z wydzieloną kuchnią oraz dwóch funkcjonalnych łazienek. Całość utrzymana jest w nowoczesnym duchu z silnymi wpływami stylu skandynawskiego. Mieszkanie zaprojektowane zostało dla świadomego architektonicznie małżeństwa i ich dwojga synów.

  • październik

   16

   2017

  Klimat industrialny – mieszkanie 60m2 Anin

  Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w Aninie. To 60-cio metrowe mieszkanie z pakietu Individual, zostało zaprojektowane w najmodniejszym obecnie stylu industrialnym.

  • październik

   1

   2017

  Komentarz ekspercki dla RynekPierwotny.pl

  Zostaliśmy kolejny raz zaproszeni do wypowiedzi w portalu branżowym RynekPierwotny.pl

  • sierpień

   12

   2017

  Styl klasyczny w nowym wydaniu – mieszkanie 77m2 Wola

  Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli to współczesne spojrzenie na styl klasyczny.  Pakiet Individual pozwolił na doprecyzowanie francuskiego charakteru wnętrza. Naszym głównym założeniem było stworzenie funkcjonalnego, jasnego wnętrza utrzymanego we wspomnianej stylistyce.

  • czerwiec

   12

   2017

  Nowa realizacja na Wilanowie

  Po raz kolejny przenosimy się do urokliwego Wilanowa, gdzie na jednym z nowo powstałych osiedli znajduje się nasza najświeższa realizacja. Niespełna 57 metrowe mieszkanie utrzymane zostało w neutralnych odcieniach bieli i ciepłej szarości, skontrastowane z czekoladową barwą egzotycznej podłogi. Elegancki, lakierowany parkiet wykonany z egzotycznej deski merbau stał się wizytówką całej inwestycji.

Aktualności
Porady
Inwestycje