Aktualności

» 12 czerwca 2017

Po raz kolejny przenosimy się do urokliwego Wilanowa, gdzie na jednym z nowo powstałych osiedli znajduje się nasza najświeższa realizacja. Niespełna 57 metrowe mieszkanie utrzymane zostało w neutralnych odcieniach bieli i ciepłej szarości, skontrastowane z czekoladową barwą egzotycznej podłogi. Elegancki, lakierowany parkiet wykonany z egzotycznej deski merbau stał się wizytówką całej inwestycji.

Czytaj dalej
» 13 kwietnia 2017

Poziom projektu i wykończenia prezentowanego apartamentu na warszawskim Mokotowie, jest efektem zrozumienia oczekiwań klienta i wypracowania wspólnego języka architektonicznego.

Czytaj dalej
» 8 lutego 2017

Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie Medium. W tym tygodniu jedno z mieszkań, które oddaliśmy zrealizowane było w oparciu o założenia tego pakietu. Zapraszamy do obejrzenia tej realizacji.

Czytaj dalej
» 1 grudnia 2016

To już trzecie mieszkanie, które zdajemy w przeciągu niespełna 2 tygodni. 😉 Ta realizacja charakteryzuje się ponadczasową i uniwersalną szarością w stonowanych odcieniach, która jest motywem wiodącym w całym mieszkaniu. Jedynie kilka zdecydowanych akcentów, takich jak czarna tapeta w sypialni, czy indywidualne dekoracje ścian w pokojach dzieci, przełamują ten porządek.

Czytaj dalej
» 28 listopada 2016

W ostatnim czasie oddaliśmy kolejne nowocześnie urządzone 60 metrowe mieszkanie tym razem na Bliskiej Woli. Pierwotnie mieszkanie było 2-pokojowe, ale dzięki naszym zmianom projektowym udało się wyodrębnić dodatkowy pokój na gabinet lub pokój gościnny.

Czytaj dalej
» 14 listopada 2016

Oddaliśmy bardzo funkcjonalne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na zielonym Żoliborzu. Ideą zaprojektowanego wnętrza było połączenie pokoju dziennego z kuchnią i holem w jedną  przestrzeń. Efekt został osiągnięty dzięki podwieszanym sufitom oraz ozdobnymi czarnym rynnami w których znajduje się światło.

Czytaj dalej
» 5 sierpnia 2016

Styl skandynawski ze szczyptą nowoczesności.

Takie założenia przyświecały projektowaniu prezentowanego apartamentu.

Czytaj dalej
» 8 lipca 2016

Zaczynamy prace projektowe w domu jednorodzinnym w podwarszawskiej miejscowości Blizne Łaszczyńskiego.

Czytaj dalej
» 14 czerwca 2016

Pod koniec maja oddaliśmy naszą kolejną inwestycje – elegancki apartament w prestiżowej dzielnicy na Powiślu przy ulicy Kruczkowskiego.

Czytaj dalej
» 15 kwietnia 2016

Z przyjemnością prezentujemy naszą nowa realizację – mieszkanie zaprojektowane dla pary muzyków. Założeniem było stworzenie przytulnego wnętrza o zróżnicowanym charakterze odzwierciedlającym zainteresowania klientów. Każdy pokój ma indywidualny wydźwięk, umożliwiający odnalezienie odpowiedniego miejsca w zależności od nastroju.

Czytaj dalej

Aktualności

  • Po raz kolejny przenosimy się do urokliwego »
  • Poziom projektu i wykończenia prezentowanego »
  • Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10, 609 770 222

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.