Stacja Kazimierz

Stacja Kazimierz
Strona główna » Porady » Stacja Kazimierz
/ / Drukuj Drukuj

Północno-zachodnia część Warszawy rośnie w siłę. Nie dość, że trwa tam rozbudowa II linii metra to jeszcze powstają tak wyjątkowe inwestycje, jak Stacja Kazimierz. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z głównymi dzielnicami miasta i ma do zaoferowania przyszłym mieszkańcom spokojną okolicę, pozbawioną hałasu i miejskiego zgiełku.

Stacja Kazimierz

Fot. POLNORD S.A. (https://www.polnord.pl/oferta/warszawa/stacja-kazimierz/)

Kilka słów o inwestycji

Projekt mieszkaniowy Stacja Kazimierz to kilkuetapowa inwestycja. Pierwszy etap obejmował kilka lokali usługowych, które już zostały oddane do użytku. Drugi etap inwestycji dotyczył pomieszczeń mieszkalnych i zakończył się w 2017 roku. W połowie 2018 zakończył się trzeci etap inwestycji, obejmujący kolejne mieszkania. Obecnie w sprzedaży są mieszkania powstałe podczas czwartego i piątego etapu inwestycji, z tym że finalny koniec 5 etapu będzie miał miejsce w 2020 roku.

Inwestorzy na osiedlu Stacja Kazimierz mają do wyboru szeroki wachlarz mieszkań o różnym metrażu. Są do wyboru:

  • 3 pokoje od 64 do 75 mkw.
  • 4 pokoje od 70 do 105 mkw.
  • 5 pokoi od 97 do 113 mkw.

Osiedle powstało z myślą o bezpieczeństwie i komforcie mieszkańców, dlatego posiada oświetlenie zaprojektowane przez Daniela Libeskinda oraz całodobowy monitoring. Wszystkie budynki powstające w ramach tej inwestycji są wyposażone w cichobieżne windy, a także podziemne garaże. Dostępna jest tu także rowerownia. Zaletą jest także duża przestrzeń pomiędzy poszczególnymi budynkami, reprezentacyjna powierzchnia wspólna z dużą ilością zieleni, a także 200-metrowy deptak.

Stacja Kazimierz

Fot. POLNORD S.A. (https://www.polnord.pl/oferta/warszawa/stacja-kazimierz/)

Lokalizacja

Stacja Kazimierz znajduje się przy ul. Jana Kazimierza, czyli w samym centrum Woli.

Osiedle, na którym znajdują się budynki powstające w ramach tej inwestycji jest bardzo dobrze skomunikowane z najważniejszymi dzielnicami w Warszawie. Dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje zaledwie 15 minut, a samochodem tylko maksymalnie 7 minut. Nie bez znaczenia jest również to, że powstająca tu II stacja metra pozwoli na dojazd do Centrum, w zaledwie 10 minut.

Deweloper

POLNORD S.A. to jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów obecnie działających na polskim rynku. Ma na swoim koncie wiele inwestycji. Szybko i elastycznie dopasowuje się do wymagań rynkowych. Ma na swoim koncie liczne nagrody.

Ceny

Aby dowiedzieć się, jakie są ceny mieszkań powstających w ramach inwestycji Stacja Kazimierz, należy skontaktować się z biurem sprzedaży:

Jana Kazimierza 31

01-248 Warszawa

Tel.: 22 233 00 33

E-mail: sprzedaz-wola@polnord.pl

Godziny pracy biura sprzedaży:

  • – pt.: 10:00 – 18:00
  • : 10:00 – 15:00

Nasza opinia

Inwestycja, która zakończy się w 2020 roku to przestrzeń zarówno mieszkalna, jak i użytkowa. Niektórym może przeszkadzać, że aż 20% powierzchni osiedla będą zajmowały biura. Nie oznacza to jednak, że mieszkania tu budowane są gorszej jakości czy mniej komfortowe niż w innych dzielnicach Warszawy. Do wyboru jest ponad 650 lokali mieszkalnych i 700 miejsc parkingowych do dyspozycji. Niezaprzeczalną korzyścią tego osiedla jest dobra komunikacja z centrum miasta, przy jednoczesnym usytuowaniu budynków w taki sposób, aby nie docierał do nich hałas uliczny.

Zobacz także:

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Apartamenty Cosmopolitan
    Cosmopolitan to 44 piętrowy prestiżowy budynek »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.