Proste sposoby, żeby mieszkanie stało się domem

Strona główna » Porady » Proste sposoby, żeby mieszkanie stało się domem
/ / Drukuj Drukuj

Życie w mieszkaniu może być ekscytujące. Jeśli dopiero niedawno wprowadziłeś się do nowego mieszkania, przeczytaj poniższych kilka porad, co zrobić, żebyś poczuł się w nim, jak w domu.

ANALIZA: Obejrzyj swoje mieszkanie pokój po pokoju i przeanalizuj jego dobre i złe strony. Zrób listę obszarów, które chciałbyś zaakceptować, a które lepiej zminimalizować. Jeśli nie masz żadnych okien, w którymś z pokojów, zanotuj, żeby pomalować go na jasne kolory i dodać więcej oświetlenia. Jeśli kochasz widok z okna w salonie, zanotuj, że kanapa powinna być postawiona w tym kierunku. Analiza przestrzeni da Ci plan do dalszego działania. Wizualizuj jak będzie to wyglądało pewnego dnia.

BUDŻET: Ustal jak dużo możesz wydać, zanim pospieszysz do Ikei. Łatwo jest powiedzieć, że potrzebujesz tylko kilka rzeczy, a potem, trzy sklepy dalej, jesteś o 500 zł ponad budżetem. Dysponujesz małym budżetem? Kup kluczowe elementy, które starczą na długi czas. Dywany, zasłony okienne, pościel, czy ręczniki to rzeczy, które są relatywnie tanie, ale mogą wnieść kolor i ciepło do Twojego mieszkania. Jeśli masz większy budżet, w pierwszej kolejności kup najpotrzebniejsze meble. Łóżko, sofa, stół i krzesła.

KOLOR: Malowanie to najłatwiejszy, najtańszy i najszybszy sposób na zmianę nastroju i dekoracji w pokoju. Bądź kreatywny zestawiając kolory w całym mieszkaniu. W przypadku małego mieszkania, użyj jaśniejszych kolorów, szczególnie jeśli jest tam mało okien.

OSOBISTE DODATKI: Słyszałeś powiedzenie „Dom jest tam, gdzie odwieszasz kapelusz”? To znaczy, że domem jest miejsce, które nazywasz domem. Wystaw zdjęcia, pamiątki i osobiste rzeczy z poprzedniego domu, w swoim nowym mieszkaniu.

Twoje mieszkanie jest oddalone o tylko kilka szczegółów od stania się prawdziwym domem.

Zobacz także:

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl