Mokotowska 40

Mokotowska 40
Strona główna » Porady » Mokotowska 40
/ / Drukuj Drukuj

Mokotowska 40 to inwestycja, która chce nawiązywać do architektury przedwojennej Warszawy. Dawna kamienica, została odrestaurowana i dostosowana do nowoczesnych standardów. Efekt to wysokiej klasy apartamentowiec.

Mokotowska 40

Fot. IPECO Development (http://ipeco.pl/inwestycje/mokotowska-40/)

O inwestycji

Budynek przy Mokotowskiej 40 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica. Została przywrócona do wyglądu sprzed 1936, pod nadzorem konserwatora zabytków. Na najwyższych piętrach zlokalizowano ekskluzywne penthousy, z których podziwiać można panoramę Warszawy.

Elegancji nadają temu miejscu odrestaurowane z detalami klatki schodowe oraz nawiązująca do dawnej epoki frontowa elewacja. Unikatowym elementem budynku jest przeszklona, zewnętrzna winda. Kapitalny remont przeszedł dach budynku, na nowo wymieniono również wszystkie instalacje mediów.

W lokalach zamontowano wysokiej klasy drzwi wejściowe oraz drewniane dźwiękoszczelne okna.
Powierzchnia apartamentów waha się między 115 a 183 m2, natomiast wysokość to ok 3,0 m. Niektóre z mieszkań wyposażono również w klimatyzację i kominki.

Lokalizacja

Ulica Mokotowska prowadzi przez południową część Śródmieścia. Zachowało się tu wiele dawnych budynków, pozwalających poczuć namiastkę atmosfery dawnej Warszawy. Apartamentowiec przy Mokotowskiej 40 znajduje się w bliskim sąsiedztwie ścisłego centrum Warszawy i jej centrum biznesowego.

W pobliżu znajduje się również wiele modnych lokali, popularnych restauracji i barów, blisko jest również do parków i terenów rekreacyjnych.

Developer

Spółka IPECO działa na rynku budowlanym od 25 lat. Budownictwem mieszkaniowym zajmuje się od 1994 roku. Specjalizuje się w odnawianiu i adaptowaniu do współczesnych wymagań zabytkowych kamienic połączonym z ich rozbudową.

Nasza opinia

Pomimo konieczności poważnego remontu i dostosowanie budynku do współczesnych standardów inwestorowi udało się zachować urok przedwojennej zabudowy. Intensywne prace pozwoliły na odzyskanie dawnego blasku. Budynek znajduje się w ciekawej okolicy, blisko centrum, a przy tym odrobinę na uboczu. Bliskość popularnych lokali czyni to miejsce interesującym dla miłośników towarzyskiego życia Warszawy.

Zobacz także:

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl