Najpopularniejsze inwestycje na Mokotowie

Strona główna » Porady » Najpopularniejsze inwestycje na Mokotowie
/ / Drukuj Drukuj

Wystarczy pojeździć nieco po Warszawie, ale zauważyć, że inwestycje deweloperów wyrastają na każdym wolnym terenie, jak grzyby po deszczu. Są tutaj zarówno mniej, jak i bardziej popularne dzielnice. W czołówce najlepszych znajduje się Mokotów. Prezentujemy przegląd wybranych inwestycji, które cieszą się dużą popularnością.

AVORE

Inwestycja prowadzona jest przez Mota – Engil Real Estate Management Sp.z.o.o. składa się z dwóch kameralnych budynków mających po 6 pięter. Znajduje się tam 93 mieszkania o powierzchni od 31 do 139 m2. Dostępne są zarówno kawalerki, jak i mieszkania mające 2-5 pokoi. Można zdecydować się na mieszkania z balkonem, tarasem lub loggią. Garaż znajdujący się na terenie osiedla jest w stanie pomieścić 107 pojazdów. AVORE jest inwestycją o podwyższonym standardzie. Inwestycja zakończy się na początku 2019 roku.

Fot. Mota – Engil Real Estate Management Sp.z.o.o.

Holm House

Inwestycja firmy deweloperskiej Skanska składa się z mieszkań o powierzchni od 27 do 134 m2. Lokale składające się z 1-5 pokoi zostały rozmieszczone na 8 piętrach. Innowacyjne rozwiązania na osiedlu sprawiają, że jest to jedna z popularniejszych inwestycji na warszawskim Mokotowie. Prace budowlane mają zakończyć się w trzecim kwartale 2020 roku.

Holm House

Fot. Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Bluszczańska Ogrody II

Inwestycja składająca się z 2 budynków i 66 mieszkań posiada 5-piętrowe budynki. Kameralna, niska zabudowa jest największą zaletą tego osiedla. Tarasy, balkony i ogrody są dostępne w cenie mieszkań, a przestronny wewnętrzny dziedziniec z ogrodem zapewnia relaks na świeżym powietrzu. BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. zadbało o miejsca postojowe dla samochodów w garażu podziemnym. Deweloper ma już ponad 25-letnie doświadczenie w branży, dlatego można mieć pewność, że inwestycja powstanie w bardzo solidny sposób. Prace mają zakończyć się w grudniu 2018 roku.

Fot. BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.

Jaśminowy Mokotów

Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. jest popularnym deweloperem na Mokotowie. To już kolejna inwestycja tej firmy. Osiedle składa się z 6 budynków, a obecnie powstaje obiekt 2-piętrowy z mieszkaniami mającymi od 1 do 5 pokoi o powierzchni od 27 do 141 m2. II etap inwestycji ma zakończyć się w IV kwartale 2019 roku.

Fot. Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

W52

Kameralne apartamentowce składające się z 70 lokali zostały stworzone w miejscu, w którym można poczuć unikalny klimat Mokotowa. Mieszkania mają powierzchnię od 36 do 90 m2. Są wykonywane z wysokiej jakości materiałów przez firmę deweloperską Rezydencja Wołoska Sp. z o.o. Sp. k. Oddanie budynku w całości ma nastąpić pod koniec 2019 roku.

Fot. Rezydencja Wołoska Sp. z o.o. Sp. k.

Słyszałeś o innych inwestycjach budowlanych na Mokotowie? Podziel się z nami informacjami.

Zobacz także:

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl