Osiedle Eko-Park – prestiżowy kompleks na Mokotowie

Eko-Park
Strona główna » Porady » Osiedle Eko-Park – prestiżowy kompleks na Mokotowie
/ / Drukuj Drukuj

Eko-Park stanowi ciekawy przykład budownictwa mieszkaniowego. Nie mamy tutaj do czynienia z jednorodnym osiedlem, a raczej z kompleksem apartamentowym składającym się z kilku osobnych inwestycji.

Eko-Park

Fot. Eko-Park (http://www.warszawa-nieruchomosci.com/Inwestycja-Osiedle-Eko-Park-Mieszkanie-Bialy-Kamien-Mokotow,4928.html)

O inwestycji

Na osiedle Eko-Park składa się 14 osobnych projektów, zaprojektowanych przez różnych architektów, co wpływa na urozmaicenie dostępnych budynków. Poszczególne obiekty różnią się pod względem designu czy też ilości kondygnacji. Do dyspozycji klientów oddano tutaj blisko 1200 apartamentów o zróżnicowanej charakterystyce. Najmniejsze z nich mają ponad 50 m. kw., natomiast największe blisko 200. Średnie ceny za metr kwadratowy wynoszą ok 17 tys. zł. Na terenie kompleksy zlokalizowano również liczne lokale usługowe.

Lokalizacja

Kompleks Eko-Park znajduje się w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych Pola Mokotowskiego, które jest idealnym miejscem dla uprawiania aktywności fizycznej i relaksu. Odległość od centrum pozwala na szybki dojazd nawet w godzinach szczytu, wynosi ok 4 km. Osiedle jest również dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta dzięki bliskości przystanków komunikacji publicznej.

O deweloperze

Większa część kompleksu została zrealizowana przez grupę Eko-Park. Firma ta działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas zdążyła wypracować sobie bardzo dobrą markę. Zrealizowała w tym okresie 12 inwestycji mieszkaniowych, a także budynek biurowy na Mokotowie.

Nasz opinia

Zespół Eko-Park stanowi jeden z ciekawszych projektów osiedli mieszkaniowych w Warszawie. Jego dużym atutem jest bliskość przestronnych terenów zielonych oraz dobre skomunikowanie zresztą Warszawy, zarówno dla kierowców, jak i korzystających z komunikacji miejskiej.

Zobacz także:

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl