Projekty mieszkań Warszawa

Szanowny Inwestorze!

Zapewne trafiłeś na tę stronę, szukając pomocy przy urządzeniu nowego lokum. Świetnie się zatem składa, gdyż Deco Nova zajmuje się projektami indywidualnymi od 2003 roku. Działamy głównie na terytorium Warszawy. Proponujemy wykonanie opracowania wykonawczo-projektowego całego mieszkania. Uwzględnimy przy tym Twoje bezpieczeństwo, komfort mieszkania oraz budżet, jakim dysponujesz.

Co zawiera kompleksowy projekt wnętrz?

W skład takiego projektu wchodzą trzy koncepcje układów funkcjonalnych. Przedstawiamy je na rzutach. Dlaczego aż trzy? By jak najlepiej dostosować lokum do oczekiwań przyszłych mieszkańców. Pierwsza z nich przedstawia wizualizację pomieszczeń według pomysłu inwestora. Druga pokazuje, jak my widzimy te wnętrza i oczywiście bazuje na preferencjach zamawiającego. Trzecia koncepcja stanowi kombinację pozostałych dwóch, czyli połączone wizje klienta oraz naszą. Zostawia to pole do rozmowy o tym, jak ostatecznie ma przedstawiać się projekt lokum w Warszawie lub okolicy.

projekty mieszkań warszawa

Rozwinięcie jednej z trzech koncepcji – co w nim zawsze będzie?

Po tym, gdy inwestor wybierze jedną z powyższych koncepcji, przygotowujemy jej rozwinięcie. Zawiera ono:

  • aranżacyjny rzut mieszkania,
  • wizualizację 3D każdego pomieszczenia użytkowego – oprócz korytarza, schowków i garderoby,
  • uwzględniające świetlne układy rzuty sufitów,
  • rzuty posadzek z zaznaczonym kierunkiem układania płytek czy paneli (jeśli inwestor wybrał je na wykończenie podłóg),
  • pełny projekt modyfikacji instalacji hydraulicznej oraz elektrycznej,
  • rozkład poszczególnych mebli w pokojach, a także rozmieszczenie sprzętu AGD/RTV i urządzeń sanitarnych w łazienkach/WC,
  • rysunki tych ścian, dla których przewidziano dodatkowe prace – np. malarskie,
  • projekt łazienki (łazienek) i kuchni,
  • projekt mebli przewidzianych pod zabudowę oraz wszelkich szaf wnękowych,
  • zestawienie stolarki budowlanej.

Dodatkowe elementy projektu, uwzględniane w koncepcji

Gdy zapadnie decyzja o przesuwaniu domyślnie ustawionych ścian działowych, klient otrzymuje od nas również ich rzuty – dla zobrazowania, jak będzie wyglądała całość po przebudowaniu. W przypadku przerabiania instalacji grzewczej dostarczamy także nowy jej plan.

Do całości projektu dołączamy katalog mebli ze specjalnej oferty Deco Nova. To propozycje od zaprzyjaźnionych, sprawdzonych firm z Warszawy.  Prezentujemy też dodatkowe pakiety, uwzględniające m.in. ogrzewanie podłogowe, instalację sprzętu audio-wideo czy założenie klimatyzacji. Wszystko po to, aby ułatwić inwestorowi życie i pomóc mu szybciej doprowadzić lokum do stanu, nadającego się do zamieszkania.

projekty mieszkań

Ile kosztuje i ile trwa wykonanie projektu mieszkania w Warszawie?

Ostateczna cena uzależniona jest od metrażu lokum. Koszt samego projektu w Deco Nova wynosi 229 zł brutto/m2 (cena ta może być niższa w przypadku rezygnacji inwestora z wizualizacji 3d, pracujemy wtedy na modelu i koszt projektu wynosi 189 zł za metr).  Obejmuje on wszystko, o czym pisaliśmy powyżej. Dodatkowo przewidzieliśmy bonus dla inwestorów, decydujących się na współpracę z nami. Przy zakupie projektu oferujemy gratis odbiór nowego mieszkania! Zapraszamy do współpracy klientów, kupujących lokum w stolicy lub w jej pobliżu.

Jeżeli chodzi o czas realizacji projektu, wygląda to następująco:

1. W ciągu 14 dni od momentu zaksięgowania całości należności za zamówienie dostarczamy 3 wspomniane wyżej koncepcje układu funkcjonalnego.

2. W ciągu kolejnych 14 dni przedstawiamy pierwsze propozycje wizualizacji wybranej przez inwestora koncepcji. W dalszym etapie działamy już wspólnie i na bieżąco wprowadzamy ewentualne modyfikacje do projektu.

3. Kolejne 14 dni – od zaakceptowania wizualizacji przez klienta – to czas, w którym dostarczamy projekt wykonawczy wraz ze wszystkimi potrzebnymi rysunkami technicznymi.

Całość projektu dostarczamy w teczce, zawierającej wydruki oraz dodatkowe pliki zapisane na pamięci USB.

Zapraszamy do kontaktu  osoby, planujące zakupić mieszkanie w stanie deweloperskim na terenie Warszawy. Pomożemy urządzić je ergonomicznie, komfortowo i tym samym wykreować bezpieczne, funkcjonalne lokum!