Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz to kompleksowe usługa wykończenia wnętrza mieszkania, która ma celu stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, zgodnej z preferencjami i oczekiwaniami klienta. Chcąc uzyskać pożądany efekt, warto skorzystać z usług profesjonalnych architektów wnętrz DecoNova, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat najlepszych materiałów, wzornictwa, funkcjonalnych rozwiązań w zakresie podziału przestrzeni oraz najnowszych trendów w aranżacji wnętrz.

aranżacja wnętrz

Jakie działania obejmuje usługa aranżacji wnętrza?

 • Konsultacja i rozmowa z klientem
 • Przygotowanie projektu i wizualizacji
 • Przygotowanie kosztorysu
 • Nadzór architektoniczny podczas prac wykończeniowych
 • Aranżacja wnętrza

Każdą realizację zaczynamy od poznania potrzeb klienta. Etap konsultacji to bezpłatna usługa, dzięki której klient ma okazję do zapoznania się z rozwiązaniami oferowanymi przez naszą firmę. Z drugiej strony, nasi architekci mogą zapoznać się z przestrzenią mieszkania oraz poznać preferencje i oczekiwania klienta. Jest to pierwszy krok w kierunku współpracy, której celem jest stworzenie przestrzeni szytej na miarę potrzeb klienta, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Projekt i wizualizacja

Indywidualny projekt funkcjonalnego podziału przestrzeni jest przygotowywany na podstawie wcześniejszych ustaleń z klientem. Kształtowanie przestrzeni to proces kreatywny, dlatego zawsze ważne jest dla nas, aby klient miał wybór. Z tego powodu na tym etapie dostaje od nas aż trzy propozycje podziału przestrzeni. Projekty uwzględniają preferencje oraz możliwości, jakie daje konstrukcja ścian w mieszkaniu. Wybrany projekt, jest następnie rozwijany we wspólnie ustalonym kierunku. Jest to również moment na rozmowę o inspiracjach stylistycznych w kwestii aranżacji wnętrza.

Na podstawie projektu wykonywana jest także wizualizacja, w końcu nic innego nie daje takiego wyobrażenia o przyszłym wnętrzu, jak możliwość zobaczenia układu mieszkania w 3D. Przykładamy dużą wagę do realizmu i jakości graficznej, tak aby komputerowa wizualizacja wyglądała, jak fotografia cyfrowa. Wizualizacja służy nie tylko zobrazowaniu przestrzeni, ale także dostarcza wielu inspirujących pomysłów aranżacyjnych, które można od razu wypróbować w komputerowej przestrzeni mieszkania.

projekt i wizualizacja

Kosztorys

Po zaakceptowaniu projektu przychodzi czas na wybór materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia. Aby klient miał jak najlepsze spektrum oraz ogląd dostępnych rozwiązań, wspólnie odwiedzamy sklepy, oglądamy próbki oraz katalogi, a następnie ustalamy, co dokładnie znajdzie się w apartamencie. Na podstawie listy wybranych materiałów i wyposażenia ustalany jest precyzyjny kosztorys, który zawiera:

 • Szczegółową listę materiałów
 • Koszt robocizny
 • Koszt prac stolarskich
 • Koszt wyposażenia

Aranżacja mieszkania

Nasza usługa nie kończy się na projekcie. Architekt aktywnie wspiera klienta podczas prac wykończeniowych oraz dogląda czy są one przeprowadzane zgodnie z projektem. Jest to spora oszczędność czasu dla klienta, który nie musi osobiście doglądać przebiegu prac, a także gwarancja, że prace wykończeniowe zostaną wykonane poprawnie oraz z należytą starannością. Po zakończeniu etapu wykańczania mieszkania, przychodzi czas na właściwą aranżację oraz ustawienie we wnętrzu zamówionego wyposażenia. Ostatnim etapem jest dekoracja pomieszczeń za pomocą ozdobnych dodatków oraz dekoracji ścian i okien.

aranżacja wnętrza mieszkania

Dlaczego warto skorzystać z usługi aranżacji wnętrza?

Aranżacja wnętrza to kompleksowe i złożone zadanie, które wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Obejmuje szerokie spektrum prac,  jak projekt funkcjonalnego układu pomieszczeń, przebieg instalacji w ścianach, dobór materiałów, a w końcu wybór wyposażenia oraz dekoracji wnętrz. Decyzja o zleceniu nadzoru nad tym procesem profesjonaliście to gwarancja otrzymania funkcjonalnego wnętrza o spójnym stylu. Architekt posiada również wiedzę na temat elementów konstrukcyjnych i wie na co zwrócić uwagę podczas kontroli prac wykończeniowych.

Co wyróżnia naszych architektów?

Architekci z DecoNova to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w aranżacji wnętrz. Cechują się m.in.:

 • Kompleksową wiedzę na temat stylów aranżacyjnych oraz bieżących trendów
 • Praktyczną znajomością dostępnych w ofercie materiałów
 • Doświadczenie w zakresie funkcjonalnego podziału przestrzeni
 • Kreatywnością oraz nieszablonowym myśleniem
 • Indywidualnym podejściem do klienta i jego potrzeb.

Aranżacja domu

Aranżacja domu to duże i angażujące przedsięwzięcie. Kilka kondygnacji, skosy, schody oraz duża ilość pomieszczeń może być nie lada wyzwaniem podczas projektowania i urządzania przestrzeni domu. Tam gdzie inni widzą trudności, nasi architekci wnętrz dostrzegają możliwości oraz pole do tworzenia ciekawych i stylowych rozwiązań.

Aranżacja domów to kompleksowa usługa mająca na celu stworzenie funkcjonalnej i stylowej przestrzeni w domu jednorodzinnym lub szeregowym. Architekci DecoNova posiadają rozległą wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają im przygotować profesjonalne:

 • aranżacje domów jednorodzinnych
 • aranżacje domów na zewnątrz
 • aranżacje domów drewnianych
 • aranżacje domów nowoczesnych
 • aranżacje domów szeregowych
aranżacja domu

Aranżacja domów jednorodzinnych

Na etapie projektu, aranżacja domu wymaga od klienta wyobrażenia sobie przestrzeni, która jeszcze nie istnieje. Zadanie zaplanowania optymalnego rozkładu pomieszczeń oraz wyposażenia wnętrz, będzie zdecydowanie łatwiejsze we współpracy z doświadczonym architektem. Decydując się na usługę aranżacji wnętrza domu z DecoNova, klient zyskuje możliwość naniesienia swoich pomysłów na profesjonalny projekt. Po ustaleniu wstępnym ustaleniu przygotowujemy trzy wersje podziału przestrzeni z uwzględnieniem możliwości, jakie stwarza konstrukcja budynku. Następnie projekt rozwijany jest w kierunku wybranym przez klienta.

Aranżacja domów szeregowych

Aranżacja domów szeregowych to nieco inna usługa, ponieważ projekt jakim dysponuje klient jest narzucony przez dewelopera. W obrębie każdego projektu występują jednak ściany nośne oraz działowe, które można swobodnie przesuwać, tak aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń, która będzie zgodna z oczekiwaniami klienta. Nasi architekci po analizie projektu podsuwają kilka pomysłów optymalizacji przestrzeni, które następnie są rozwijane na podstawie rozmów z klientem we wskazanym przez niego kierunku.

Aranżacja domów – wizualizacja

Przygotowany projekt jest podstawą do rozmów na temat stylu, w jakim ma zostać wykonana aranżacja. Aby jak najbardziej ułatwić ten proces nasi projektanci uzgadniają z klientem preferencje dotyczące temperatury kolorów, charakteru wnętrza, typu materiałów oraz elementów wyposażenia. Omawiane są również inspiracje stylistyczne, na podstawie których zostaje później przygotowana wizualizacja 3D. Chcąc zapewnić jak najbardziej realistyczne wrażenia, dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane wizualizacje 3D miały fotograficzną jakość i służyły zobrazowaniu przestrzeni oraz pomysłów aranżacyjnych.

aranżacja domów

Aranżacja domów na zewnątrz

Dodatkową usługa jest aranżacja domów z zewnątrz. Ta usługa wymaga ścisłej współpracy z ekipą budowlaną oraz gruntownej znajomości planów zagospodarowania przestrzeni lub warunków zabudowy obowiązujących dla danego obszaru. Korzystając z usług architekta zyskuje pewność, że jego pomysłom nie staną na przeszkodzie obowiązujące przepisy, a także dostaje szereg propozycji rozwiązań, z których może skorzystać.

Aranżacja domów – kosztorys

Po zaakceptowaniu projektu i wizualizacji, przychodzi czas na wybór materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia domu. Jest to przyjemny etap, w którym razem z klientem odwiedzamy liczne sklepy, przedstawiamy próbki oraz katalogi, a następnie ustalamy co dokładnie powinno znaleźć się w domu . Na podstawie listy wybranych artykułów ustalany jest precyzyjny kosztorys, który obejmuje:

 • Szczegółową listę materiałów
 • Koszt robocizny
 • Koszt prac stolarskich
 • Koszt wyposażenia

Nasza usługa nie kończy się na planowaniu. Po ustaleniu budżetu i listy zakupów, architekt osobiście dogląda, aby prace wykończeniowe były przeprowadzone z właściwą starannością oraz zgodnością z projektem. Po zakończeniu etapu wykończenia domu przychodzi czas na ustawienie wyposażenia oraz wprowadzenie dekoracji ścian i okien.

aranżacja domów jednorodzinnych

Dlaczego warto skorzystać z usługi aranżacji domu?

Budowa i wykończenie domu to czasochłonne i angażujące doświadczenie. Klient, który zdecyduje się na współpracę z DecoNova otrzyma niezbędne wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia, dzięki czemu oszczędzi swój czas i stres z budową. Nasi architekci pomogą uzgodnić i dostosować projekt, zadbają o jakość użytych materiałów oraz dopilnują przebiegu prac. W ten sposób klient zyska gwarancję, że prace wykończeniowe zostaną przeprowadzone z należytą starannością oraz że wnętrze będzie wyglądało tak samo dobrze, jak na projekcie.

Aranżacja apartamentu

To jak apartament zostanie zaprojektowany, w znacznym wpływa na jego wartość rynkową. Aranżacja powinna łączyć klasę, funkcjonalność oraz wyrażać gust właściciela. Aby uzyskać ten efekt i nie zmarnować potencjału wnętrza, warto skorzystać z usług profesjonalnych architektów wnętrz.

Aranżacja apartamentu to kompleksowa usługa mająca na celu stworzenie stylowej i funkcjonalnej przestrzeni, która równocześnie podkreśli piękno architektury samego mieszkania. Architekci wnętrz DecoNova posiadają wiedzę w zakresie najnowszych trendów w aranżacji oraz wieloletnie doświadczanie, które pozwalają im przygotować profesjonalne:

 • aranżacje apartamentów
 • aranżacje apartamentów nowoczesnych
 • aranżacje apartamentów klasy premium
aranżacja apartamentu

Aranżacja apartamentów – kompleksowa usługa

Naszą ofertę kierujemy do klientów, którzy nabyli apartament do celów mieszkalnych lub inwestycyjnych. Usługa aranżacji dostosowana jest do wymogów starego budownictwa, przestrzeni loftowych oraz nowoczesnych apartamentowców. W każdym przypadku projekt uwzględnia możliwości nowego podziału przestrzeni tworzonej przez ściany nośne oraz działowe, tak aby uzyskać funkcjonalne, komfortowe i przestrzenne wnętrze, które po wykończeniu zostanie wypełnione stylowym wyposażeniem. W zakres kompleksowej usługi aranżacji apartamentu wchodzi:

 • Aranżacja salonu
 • Aranżacja kuchni
 • Aranżacja łazienki
 • Aranżacja sypialni
 • Aranżacja holu
 • Aranżacja tarasu

oraz pozostałych pomieszczeń i otoczenia przynależnego do apartamentu.

Każdą realizację zaczynamy od bezpłatnej konsultacji, która ma na celu poznanie potrzeb klienta oraz zaprezentowanie rozwiązań oferowanych przez naszą firmę. Jest to również moment, w którym nasi architekci mogą zapoznać się z przestrzenią apartamentu oraz możliwościami aranżacyjnymi, które stwarza jego wnętrze.

Aranżacja apartamentów – kreatywna współpraca

Decydując się na usługę aranżacji apartamentu z DecoNova, klient zyskuje możliwość skorzystania z wiedzy doświadczonych architektów oraz naniesienia swoich pomysłów na profesjonalny projekt. Po wstępnym ustaleniu przygotowujemy trzy wersje podziału przestrzeni, które następnie rozwijamy w kierunku wybranym przez klienta.

Przygotowany projekt jest bazą do rozmów na temat stylu wykończenia mieszkania. Wnętrze apartamentu powinno posiadać wysoki standard i odpowiednią jakość materiałów wykończeniowych. Wśród najpopularniejszych można wymienić marmur, okładziny z naturalnego drewna, stal nierdzewną oraz impregnowaną skórę. Każdy z nich oprócz wysokiej jakości wykończenia zapewnia ciekawy efekt aranżacyjny, który można łatwo podejrzeć dzięki wizualizacji 3D.

Wizualizacja 3D zostaje przygotowana na podstawie ustaleń z klientem, uwzględniając jego preferencje oraz rozwiązania proponowane przez architektów. W trosce o jak największy realizm dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas wizualizacje cechowały się fotograficzną jakością oraz pozwalały na zobrazowanie przestrzeni i powstających w ramach kreatywnej współpracy pomysłów aranżacyjnych.

aranżacja apartamentów

Aranżacja apartamentu - kosztorys

Po zaakceptowaniu projektu i ostatecznej wizualizacji przychodzi czas na wybór właściwych materiałów. Jest to etap, w którym klient może zlecić zakupy architektowi lub wspólnie z nim odwiedzać sklepy, oglądać próbki oraz przeglądać katalogi meblowe. Na postawie wybranych artykułów ustalany jest szczegółowy kosztorys, który obejmuje:

 • Szczegółową listę materiałów
 • Koszt robocizny
 • Koszt prac stolarskich
 • Koszt wyposażenia

Po wspólnym ustaleniu budżetu i listy zakupów architekt osobiście dogląda, aby prace wykończeniowe w apartamencie były przeprowadzone z zachowaniem właściwej staranności oraz zgodności z projektem. Po zakończeniu prac wykończeniowych przychodzi czas na wyposażenie oraz dekorację ścian i okien. Przez cały okres realizacji klient posiada pełen wgląd do wykonywanych prac oraz możliwość zgłaszania poprawek lub uwag, tak aby finalny efekt był zgodny z jego oczekiwaniami.

Określenie „apartament” jest współcześnie mocno nadużywane. Wśród ogłoszeń deweloperskich można znaleźć nawet 20-metrowe mieszkania, które dla uatrakcyjnienia oferty nazywane są właśnie tym mianem.  W rzeczywistości, aby dany lokal mógł zostać nazwany apartamentem, musi posiadać kilka obiektywnych cech. Są to:

 • duży metraż
 • wysokie ściany min. 2,9 m
 • wysoki standard wykończenia
 • odpowiedni rozkład pomieszczeń
 • naturalne oświetlenie światłem dziennym
 • winda w budynku
 • spokojna i zadbana okolica

W klasycznej definicji apartament jest więc prestiżowym i przestronnym mieszkaniem o dużej powierzchni, które spełnia powyższe kryteria. Jego wnętrze również powinno wyróżniać się wysokim standardem oraz jakością użytych materiałów.

Aranżacja apartamentu inwestycyjnego

Nieco inną usługą jest aranżacja realizowana dla apartamentów inwestycyjnych, przeznaczonych na sprzedaż lub pod wynajem. Skupiamy się tu na wprowadzeniu funkcjonalnych i efektownych rozwiązań, używając do tego materiałów w przystępnych cenach. Takie podejście nie tylko zwiększy wartość rynkową apartamentu, ale także zagwarantuje inwestorowi szybki zwrot poniesionych kosztów.

Innym ciekawym rozwiązaniem dla inwestorów jest zakup już wykończonego apartamentu. Przykładem mogą być lokale sprzedawane w prestiżowych lokalizacjach, jak Cosmopolitan czy Złota 44. Pozwala to znacznie zaoszczędzić czas i szybko wprowadzić się do urządzonego mieszkania. Pozbawia jednak możliwości wykreowania przestrzeni zgodnie ze swoim gustem i oczekiwaniami. Ponadto nawet wysokiej jakości materiały nie dają gwarancji, że prace wykończeniowe zostały przeprowadzone z wysoką starannością.

aranżacja apartamentu inwestycyjnego

Dlaczego warto skorzystać z usługi aranżacji apartamentu?

Naszą ofertę kierujemy do klientów, którzy chcą mieć wpływ na przestrzeń, w której mieszkają oraz pewność, że będzie ona funkcjonalna i stylowa. Aranżacja nowoczesnych apartamentów, przestrzeni loftowych lub przestrzennych mieszkań w starym budownictwie wymaga wiedzy oraz umiejętności. Odpowiednie wykończenie, podział przestrzeni oraz wyposażenie pozwolą w pełni wykorzystać potencjał apartamentu oraz zwiększyć jego wartość. Zlecenie tego zadania profesjonalistom to oszczędność czasu oraz gwarancja satysfakcjonującego efektu w postaci prestiżowego i funkcjonalnego apartamentu.