Praga 70m², 3 pokoje, Avantgarde

Strona główna » Wybrane Realizacje » Praga 70m², 3 pokoje, Avantgarde
Drukuj Drukuj

Oddajemy zaprojektowanie i urządzone przez nas mieszkanie w samym sercu Warszawskiej Pragi.

Głównym założeniem mieszkania trzypokojowego na Pradze dla trzyosobowej Rodziny było stworzenie bardzo subtelnego wnętrza, bez kolorystycznych akcentów. Wszystko w tonacji pastelowej, delikatnej szlachetnych kolorów ziemi. Sporą przestrzeń kuchenną zaprojektowano w matowym lakierze w połączeniu z naturalnym fornirem dębowym, dodając błysku za pomocą pasa szklanego między szafkami, podkreślonego listwą świetlną.

Wszystko to proste geometryczne formy. Ściana w salonie łącząca część kuchenną materiałowo zgrywa się za pomocą panelu dębowego i podświetlonej wnęki z półkami. Podłoga wykonana ze starannie dobranego jesionu królewskiego, którego naturalny sznyt dodaje życia wnętrzu. Wszystko objęte w lakierowane listwy przypodłogowe oraz proste lakierowane drzwi. Sypialnia główna również w kolorach stonowanych, w tym przypadku przydymionej oliwki, która pojawia się na ścianach oraz pełnej jednolitej lakierowanej w macie zabudowie meblowej.

Według uznania Właścicieli mieszkania, łazienka w klasycznym wydaniu kamienno-podobnych płytek, z dodatkiem ciemnych mebli.

POWRÓT DO REALIZACJI

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl