Wola 90m², 2 pokoje, Avantgarde

Strona główna » Wybrane Realizacje » Wola 90m², 2 pokoje, Avantgarde
Drukuj Drukuj

Oddajemy po sąsiedzku następne mieszkanie na Woli. Mieszkańcy w umiłowaniu do tradycyjnych rozwiązań zgodzili się na delikatne szaleństwo materiałowe. Blisko 90 m2 przestrzeni pozwoliło na zrealizowanie dużego i praktycznego aneksu kuchennego. Materiały jakie zastosowaliśmy są wyraziste i skupiają uwagę gości, a ciemne powierzchnie obejmują ścianę z przedpokoju łącząc obydwie przestrzenie o podobnym charakterze.

Kuchnię od strony części wypoczynkowej salonu, wieńczy wysoki barek podkreślony punktowo światłem. Kuchnia jest praktyczna, ergonomiczna. Maksymalnie wykorzystano przestrzeń na szafki , cargo i szuflady zachowując przy tym minimalizm. Przedpokój na życzenie klienta został wyposażony w szereg zabudów meblowych spełniających wymagane funkcje, a za pomocą dużych tafli luster , w przewężeniach optycznie powiększyliśmy przestrzeń.

Dla kontrastu ciemnych barw zastosowano jasną podłogę tak by zgodnie z ówczesnymi trendami „zabawić” się materiałami. Podłoga imituje drewno, w rzeczywistości to gres. Łazienki spełniają przede wszystkim praktyczną funkcję jakiej spodziewali się mieszkańcy.

W umiłowaniu ich do ciepłych barw zastosowaliśmy płytki o czekoladowych barwach , jednakże ich wyskoki połysk powoduje odbicia światła dodając lekkości, a dla ożywienia dodane zostały wyraziste dekory z motywem kwiatowym, szklana purpurowa mozaika, oraz szafka z elementami purpurowego lakieru w połysku. Całe mieszkanie zostało urozmaicone delikatnymi listwami świetlnymi przy sufitach, tak by wieczorna porą uzyskać ciepłego nastroju.

POWRÓT DO REALIZACJI

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl