Bemowo 190m², 5 pokoi, Avantgarde

Strona główna » Wybrane Realizacje » Bemowo 190m², 5 pokoi, Avantgarde
Drukuj Drukuj

Prezentujemy naszą kolejna realizację. Zgodnie z oczekiwaniami Właścicieli wnętrze jest nowoczesne, pełne światła i przestrzeni. Strefa dzienna została podzielona na trzy części. Część wypoczynkowa otrzymała funkcjonalną zabudowę meblową oraz obszerną kanapę z widokiem na ascetyczny w formie kominek. Część kuchenna jest jasną otwartą przestrzenią , która integruje się z częścią stołową, stanowiącą łącznik wszystkich stref.

Właścicielom zależało by wnętrze było jasne i pełne świeżości , co dodatkowo podkreślane jest w naturalny sposób przez światło słoneczne wpadające przez duże połacie okien. Zastosowane materiały to naturalne drewno w kolorze bielonego dębu, łączone z nowoczesnym mdf lakierowanym w macie pojawiającym się w meblach dla części kuchennej i wypoczynkowej. Dominują gładkie proste powierzchnie, o matowej strukturze.

Prostota form uzupełniona została klasycznymi elementami , które wzbogacają przestrzeń. Są nimi wysokie białe profilowane listwy przypodłogowe, białe klasyczne drzwi z przeszkleniami i delikatnie ozdobnymi ramkami, zabudowy szaf w holu w podobnej stylistyce. Charakter wnętrza i podział stref podkreśla liniowe industrialne oświetlenie sufitowe. Zaskoczeniem dla całego wnętrza jest mała gościnna łazienka, która przybiera charakter retro lat 20 . w połączeniu ze współczesnymi formami tworzy ona niepowtarzalny klimat.

Zaś druga łazienka przy sypialni jest swoistym pokojem kąpielowym w nowoczesnym prostym stylu z połączeniem chłodnej szarości z meblami z ciepłego drewna bambusowego. Wszystkie pomieszczenia są spójne, co daje satysfakcje Właścicielom oraz wykonawcy.

POWRÓT DO REALIZACJI

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl