Praca

Strona główna » Praca
Drukuj Drukuj

DECO NOVA jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i kompleksowym urządzaniu mieszkań i domów. W związku z rozwojem oraz dużą ilością prowadzonych projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT/-KA ARCHITEKTA WNĘTRZ

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie projektowania,
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji technicznej oraz w doborze materiałów,
  • Uczestnictwo w pracach kosztorysowych i nadzorach wykonawczych,
  • Pomoc przy inwentaryzacjach.

Oferujemy:

  • Możliwość poznania specyfiki zawodu Architekta Wnętrz w praktycznym zastosowaniu,
  • Pracę przy ciekawych projektach oraz obcowanie z procesem wykończenia wnętrz,
  • Praca w formie płatnego stażu / praktyk,
  • Możliwość uzgodnienia wymiaru czasu pracy.

Wymagania:

  • Osoby w trakcie studiów, preferowany kierunek architektura wnętrz ew. kierunki pokrewne,
  • Zainteresowanie aranżacją i wykończeniem wnętrz,
  • Skrupulatność i samodyscyplina,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość w kontaktach interpersonalnych,
  • Znajomość programów AutoCad, Google Sketchup, Excel,
  • Znajomość środowiska MS Office,
  • Dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV i portfolio (lub CV ze wskazanym adresem do wglądu w portfolio) na adres kontakt@deconova.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Aktualności

  • Poziom projektu i wykończenia prezentowanego »
  • Często klienci pytają nas o realizacje w pakiecie »
  • To już trzecie mieszkanie, które zdajemy w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10, 609 770 222

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2016-383500206 w firmie Liberty na kwotę 500 000 złotych.