Marywilska Osiedle Kameralne

Marywilska Osiedle Kameralne
Strona główna » Porady » Marywilska Osiedle Kameralne
/ / Drukuj Drukuj

Trzy niewielkie budynki powstające na ul. Marywilskiej 58 będą tworzyły kompleks Marywilska Osiedle Kameralne. Ciekawa, minimalistyczna architektura skradnie serca wielu.

Marywilska Osiedle Kameralne

Fot. UNIDEVELOPMENT S.A.

Kilka słów o inwestycji

W trzech budynkach mieszczących się na Marywilska Osiedle Kameralne do dyspozycji będzie 333 mieszkania o powierzchni od 26 do 93 m2 posiadających od 1 do 4 pokoi. W zależności od tego, na której kondygnacji znajdowało się będzie mieszkanie, będzie do niego przynależał ogródek, taras lub balkon.

Przed budynkami zaplanowano plac zabaw, plenerową siłownię, a także stojaki na rowery. Wielkim plusem osiedla jest przepięknie skomponowana zieleń, która stworzy idealną przestrzeń do spacerowania i spędzania czasu poza domem. Dzięki temu, że w okolicy znajduje się bardzo dużo terenów rekreacyjnych, otoczenie jest przyjazne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ciekawe formy i prosta architektura zastosowana w tej inwestycji sprawia, że całość prezentuje się w bardzo atrakcyjny sposób, i to pod każdym względem.

Wszystkie mieszkania w tej inwestycji zostały zaprojektowane w bardzo elastyczny sposób, co pozwala na dowolną aranżację przestrzeni i pełne jej dostosowanie do potrzeb użytkownika. Deweloper przygotował parking naziemny dla samochodów. Jest to parking strzeżony. Cały teren osiedla jest ogrodzony.

Inwestycja zakończy się za rok i miesiąc.

Fot. UNIDEVELOPMENT S.A.

Lokalizacja

Marywilska Osiedle Kameralne znajduje się na ul. Marywilskiej 58, na warszawskiej Białołęce. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się sklepy, centrum handlowe, szkoły, przedszkola, apteka, przychodnie, obiekty sportowe. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a w ciągu 5 minut pieszo można dotrzeć do SKM. W odległości 10 minut od osiedla znajduje się przystanek tramwajowy.

Deweloper

UNIDEVELOPMENT S.A. to firma deweloperska, która posiada 10-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku. Z każdym rokiem konsekwentnie realizuje nowe projekty. Dla polskiego dewelopera najważniejsza jest jakość, profesjonalizm oraz bezpieczeństwo.

Ceny

Ceny mieszkań oferowanych przez UNIDEVELOPMENT S.A. nie są podane do publicznej wiadomości. W celu uzyskania konkretnych informacji należy zgłosić się do:

Biuro sprzedaży Marywilska Osiedle Kameralne
ul. Marywilska 58
Warszawa

tel. 22 298 68 68

Nasza opinia

Marywilska Osiedle Kameralne choć hucznie jest tak zapowiadane, znajduje się w bliskim sąsiedztwie dużego kompleksu osiedlowego budowanego przez Ronson Development. Mieszkańcy, choć będą mieszkali na zamkniętym, pełnym zieleni osiedlu, będą i tak otoczeni dużą ilością bloków. Pewną niedogodnością będzie także dojazd do centrum, jeżeli nie będzie się podróżowało komunikacją miejską, a samochodem. Stanie w korkach zagwarantowane.

Poza tym, osiedle ma bardzo dobrze przygotowaną infrastrukturę, elastyczne, pełne możliwości aranżacyjnych mieszkania oraz bliskość zewnętrznych atrakcji np. sklepów i obiektów sportowych.

Zobacz także:

Aktualności

  • Nasza najnowsza realizacja to 300 metrowy dom »
  • Oto nasz kolejny, świeżo oddany apartament, tym »
  • Nasza kolejna inwestycja to 3 pokojowe mieszkanie w »

Zapraszamy do kontaktu

(22) 266 83 10,

Posiadamy ubezpieczenie OC o numerze 2017-383500206 w firmie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na kwotę 500 000 złotych.

Działamy razem z: https://wynajempracownikow.pl